Spa

SPA w Hotelu Podklasztorze zaprasza wszystkich Gości na odrobinę wypoczynku. To tutaj stworzyliśmy świątynię dla ciała i ducha. To tutaj czas jest Waszym sprzymierzeńcem, a w zabytkowych wnętrzach odszukacie spokój i zregenerujecie siły.

SPA w Hotelu Podklasztorze

Are you looking for a perfect and original place to escape from reality? In Hotel Podklasztorze, surrounded by greenery and in proximity of nature, among scented candles and relaxing music, we celebrate every moment… inviting our Guests on a journey to the world of senses.

Menu Spa

Zabierz się z nami w podróż pachnącą wonnymi olejkami i ziołami, wprawiającą w stan błogości i relaksu. Poznaj naszą aktualną ofertę SPA.

DAY SPA

Czasem brakuje nam czasu na kilkudniowy relaks. W związku z tym przygotowaliśmy dla Was dzienne programy Spa tak, abyście mogli choć odrobinę czasu spędzić w krainie relaksu i odprężenia

SPA DLA DZIECI

Hotel Podklasztorze to idealny hotel na rodzinny wypoczynek. Hotel Przyjazny Rodzinie oferuje szereg udogodnień dla najmłodszych Gości. Zachęcamy do zapoznania się z proponowaną ofertą zabiegów Spa dla dzieci.

VOUCHERY SPA

No idea for a gift? Provide unforgettable moments to your dear ones in Spa of Hotel Podklasztorze.

Rewitalizacja strefy SPA & WELLNESS

See what the revitalized SPA & WELLNESS zone in Hotel Podklasztorze will look like.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Andrzejki

Pakiet Andrzejkowy w XII - wiecznym Opactwie Cystersów

Zobacz więcej

Boże Narodzenie 2017

Rodzinne Święta w XII - wiecznym Opactwie Cystersów w Sulejowie

Zobacz więcej

Sylwester w stylu Gwiazd

Marzysz o niezapomnianej sylwestrowej nocy, którą spędzisz w wyjątkowym miejscu?

Zobacz więcej

Rodzinny weekend

Rodzinny wypoczynek z mnóstwem atrakcji dla małych i dużych…

Zobacz więcej

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu

Best Western Rewards ®   |   Bestwestern.com
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017

FreshMail.pl