Atrakcje Hotelu Podklasztorze – zobacz co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Wybierając się do województwa łódzkiego, a konkretnie w okolice Sulejowa, warto zdecydować się na nocleg w Hotelu Podklasztorze. Zarówno malownicze położenie, jak i niesamowity klimat tego miejsca, na pewno na długo zapadną w naszej pamięci. Co konkretnie możemy zobaczyć na miejscu, a także jakie atrakcje oferuje sam hotel (hotel SPA łódź)? Sprawdź!

Z czego możemy skorzystać podczas pobytu w Hotelu Podklasztorze?

Nocując w Hotelu Podklasztorze, który należy do budynków XII-wiecznego Opactwa Cystersów, mamy możliwość zwiedzania zabytkowych miejsc przesiąkniętych średniowieczną historią zakonników. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajdziemy między innymi Kościół św. Tomasza Becketa, ścianę refektarza oraz pozostałe zabudowania cysterskie.

W samym hotelu, nawet podczas niesprzyjającej pogody, nie będziemy się nudzić. Hotel Podklasztorze to hotel z basenem (łódzkie), dzięki czemu mamy możliwość skorzystania między innymi z zajęć aqua aerobiku czy szkółki pływackiej dla dzieci. Obok basenu znajduje się także fińska sauna, w której codziennie odbywają się relaksujące seanse zapachowe z olejkami eterycznymi. W budynku znajdziemy także pełnowymiarowy stół do gry w bilard, stół tenisowy oraz wypożyczalnię rowerów. Dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu przygotowane zostało boisko do gry w badmintona lub w piłkę siatkową.

Jeśli do hotelu wybieramy się wraz z dziećmi, na pewno istotna będzie informacja o specjalnie przygotowanej Sali Zabaw, a także zewnętrznym placu zabaw na dziedzińcu hotelowym. W sali znajdziemy różnego rodzaju zabawki i gry, dzięki którym żaden maluch nie będzie się nudził. Na placu zabaw natomiast, na milusińskich czekają trampolina, zjeżdżalnia, huśtawki oraz piaskownica. Co równie ważne, w okresie świątecznym, a także wakacyjnym, tworzony jest specjalny program animacyjny.

Malownicza okolica i ogród Hotelu

Hotel położony jest w malowniczym miejscu, a dokładniej nad wodami rzeki Pilicy, w bliskim sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego. Miejsce to wybierane jest więc na wyjątkowe śluby i wesela w plenerze (wesele w plenerze łódź). Idealnie sprawdzi się jako baza wypadowa dla wszelkich wycieczek pieszych oraz rowerowych. Możemy wybrać się również na rejsy statkiem lub żaglówką, a także na spływ kajakowy Pilicą. W pobliskiej i zaprzyjaźnionej stadninie koni możemy skorzystać z nauki jazdy konnej, a także, dla osób doskonalących swoje umiejętności, konne spacery po lesie i nadpilicznych łąkach. Zimą, piękne ośnieżone krajobrazy i lasy Puszczy Pilickiej, zachęcają do jazdy na sankach, które bezpłatnie wynajmiemy w hotelowej recepcji.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017