Atrakcje w hotelu

Nocując w u nas zyskujesz niepowtarzalną okazję do zwiedzania zabytkowego Hotelu Podklasztorze i XII-wiecznego Opactwa Cystersów. Kościół się Tomasza Becketa, ściana refektarza, pozostałe zabudowania cysterskie znajdują się w bezpośredniej odległości od Hotelu.

Basen i Sauna

Już wkrótce nasi Goście będą mogli cieszyć zrewitalizowaną strefą basenową. Relaks w tym miejscu będzie wyjątkowy nie tylko ze względu na pełne odprężenie oraz radość płynącą ze względu na atrakcje, których nie zabraknie dla osób niezależnie od granic wiekowych. Już w marcu każdy z Was będzie miał okazję przekonać się, jak modernizacja SPA&Wellness wpłynęła na standard oraz pozycję Hotelu Podklasztorze. Wśród przygotowanych udogodnień znajdą się również: basen z wyodrębnioną strefą dla dzieci, wanną jacuzzi, podgrzewane leżanki, sauna parowa turecka oraz wiele innych innowacyjnych rozwiązań.

Program jaki kreujemy dla naszej strefy relaksu ma na celu odpoczynek oraz dbałość o zdrowie i kondycję fizyczną.

Profesjonalna Siłownia w Hotelu

Odpoczynek zazwyczaj kojarzy się nam z błogim lenistwem. W Hotelu Podklasztorze dajemy Ci jednak możliwość wyboru. Specjalnie dla tych, którzy lubią aktywność fizyczną lub chcieliby popracować nad sylwetką Hotel Podklasztorze został wyposażony w nowoczesną siłownię. Odnajdą się tutaj zarówno miłośnicy biegania jak i ćwiczeń siłowych. Urządzenia, w jakie zaopatrzyliśmy nasz obiekt podczas modernizacji siłowni w 2020 r. to m.in. bieżnia, atlas, wioślarz, rower eliptyczny i rower spinningowy oraz orbitrek. Siłownia dostępna jest wyłącznie dla Gości hotelowych w cenie noclegu.

Atrakcje dla dzieci i młodzieży

Hotel Podklasztorze to miejsce dla całej rodziny i idealny hotel na wakacje w Centralnej Polsce. To właśnie tutaj na Twoje pociechy czekają atrakcje w postaci małpiego gaju z basenem z piłkami, ścianki wspinaczkowej, podłogi interaktywnej, domków i kuchni dla dzieci i wielu innych zabawek. Jako hotel rodzinny dla naszych najmłodszych Gości przygotowaliśmy również strefę gier planszowych i innych atrakcji m.in. animacji dla dzieci dostępnych według harmonogramu.
Hotel Podklasztorze to nie tyko rodzinny hotel z salą zabaw, ale również przyjazne miejsce z wieloma atrakcjami dla dzieci m.in. z basenem z brodzikiem oraz mini zjeżdżalnią. Młodzież może skorzystać również z bogato wyposażonej Sali Gier z bilardem i piłkarzykami.
Ponadto właśnie dla Waszych szkrabów został przygotowany specjalny plac zabaw na dziedzińcu hotelowym.

Bilard i Sala Gier

Sala gier to przestrzeń kreatywnej rozrywki dla osób w każdym wieku. Do dyspozycji Gości na początku 2020 r. został oddany m.in. cymbergaj, stół bilardowy, dart oraz micro bowling. Osobom, które nie lubią nudnych wieczorów proponujemy pasjonujące pojedynki tenisa stołowego. Hotel Podklasztorze to miejsce dla rodzin z dziećmi, w którym stawiamy na wspólne spędzanie czasu wychodząc naprzeciw erze smartfonów i tabletów.

Biesiady Cysterskie

Zapraszamy na wyjątkową ucztę cysterską, dzięki której jeszcze lepiej poznacie zwyczaje i życie codzienne dawnych mnichów. Lokalne produkty i napitki, niezwykły nastrój i atmosfera to tylko jedne z licznych atrakcji, które czekają na biesiadników. Więcej informacji znajdziecie w zakładce Biesiady Cysterskie

Wypożyczalnia rowerów

Nasz region idealnie nadaje się do uprawiania wszelkich form turystyki rowerowej. Poruszanie się rowerem daje możliwość przemierzania dużych przestrzeni, a jednocześnie dotarcia do przyrodniczo wartościowych zakątków z wieloma rezerwatami i pomnikami przyrody, podziwiania widoków malowniczych pól, łąk. Zachęcamy do zapoznania się z trasami rowerowymi

Badminton i piłka siatkowa

Dla miłośników sportu na świeżym powietrzu polecamy boisko do gry w badmintona i siatkówkę.

Tenis stołowy

Dla tych, którzy chcieliby odpocząć aktywnie mamy kolejną propozycję. Stół tenisowy wraz ze sprzętem czeka w naszym Hotelu i jest do Waszej dyspozycji.

Zwiedzanie XII-wiecznego Opactwa Cystersów

W tajemnice codziennego życia Cystersów wprowadzi Państwa kustosz Muzeum.
Opcja dostępna w wybranych pakietach oraz na indywidualne zamówienie. Informacja w recepcji.
Istnieje również możliwość zwiedzania Muzem mieszczącego się przy Kościele św. Tomasza Becketa. Muzeum czynne jest wesług zmieniającego się harmonogramu. Informacja dostępna jest w recepcji.


Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017