W pobliżu Hotelu

Zobacz co jeszcze oferuje Hotel Podklasztorze.

Rejsy statkiem i żaglówką na Jeziorze Sulejowskim

Jezioro Sulejowskie Malowniczo położone zapewni wspaniałe wrażenia turystyczne. Jest to ciekawa forma spędzania wolnego czasu zarówno dla grup zorganizowanych, jak i gości indywidualnych. Informacje i zapisy w recepcji.

Spływy kajakowe rzeką Pilicą, Luciążą

Spływy kajakowe to od lat najprostsza i jedna z ciekawszych form spędzania wolnego czasu. Z roku na rok cieszy się ona coraz większą popularnością. Organizowane przez nas spływy rzekami w Sulejowskim Parku Krajobrazowym dostarczają naszym Gościom niezapomnianych wrażeń z obcowania z naturą. Na trasie spływu można podziwiać unikalną roślinność, która w dolinie rzeki Pilicy jest domem wielu gatunków ptaków. Nad rzeką Pilicą licznie spotyka się mewy, rybitwy, brodźce i łabędzie. Często nad wodą błyskają turkusowe pióra zimorodka.

Dla osób, które zaczynają swoją przygodę z kajakiem proponujemy następujące trasy:

  • Biała – przystań Podklasztorze – 11,8 km (czas spływu 2 godziny)
  • Trzy Morgi – przystań Podklasztorze – 18,4 km (czas spływu 4-5 godzin)

Wycieczki rowerowe

Nasz region idealnie nadaje się do uprawiania wszelkich form turystyki rowerowej. Poruszanie się rowerem daje możliwość przemierzenia dużych przestrzeni, a jednocześnie dotarcia do przyrodniczo wartościowych zakątków z wieloma rezerwatami i pomnikami przyrody, podziwiania widoków malowniczych pól, łąk.

Zachęcamy do zapoznania się z proponowanymi ścieżkami rowerowymi

Nordic Walking

Wokół Hotelu Podklasztorze znajduje się wiele ścieżek i szlaków turystycznych. Kijki do Nordic walking dostępne są w recepcji.

Sanki i sprzęt zimowy dla dzieci

Hotel Podklasztorze jest przygotowany na zimowe rodzinne szaleństwa. Piękne krajobrazy i lasy Puszczy Pilickiej sprzyjają jeździe na sankach. Sanki są dostępne w okresie zimowym bezpłatnie w recepcji hotelu.

Jezioro Sulejowskie

Jezioro Sulejowskie jest idealnym miejscem do uprawiania różnorodnych sportów wodnych, między innymi żeglarstwa i kajakarstwa. Osoby, które wolą spędzać czas w inny sposób również znajdą tu coś dla siebie – szlaki spacerowe, trasy rowerowe i pobliskie atrakcje. Zalew otacza Spalski i Sulejowski Park Krajobrazowy, a w nich znajdują się rezerwaty przyrody. Miejsce te kryją wiele urokliwych miejsc i są idealne do uprawiania turystyki krajoznawczej i przyrodniczej.

Jazda konna – Dwa Stawy

Hotel Podklasztorze współpracuje ze stadniną koni, która prowadzi naukę jazdy konnej dla osób początkujących, jak również doskonali umiejętności osób już jeżdżących. Stadnina zaprasza na wyjazdy konne w teren, gdzie proponuje spacery po lesie, nadpilicznych łąkach, pławienie koni w Zalewie Sulejowskim czy nawet konne grzybobranie.

Skoki spadochronowe

PeTe Skydive (link) to pierwsza Strefa i Szkoła Spadochronowa w Polsce założona w 2002 roku przez najbardziej doświadczonych instruktorów pragnących wprowadzić do Polski zachodnie standardy szkolenia i skakania. Zachęcamy gości, którzy spragnieni są mocnych wrażeń do skorzystania z oferty piotrkowskiego klubu.

Orlik w Sulejowie

Do dyspozycji Gości dostępny jest orlik w Sulejowie oferujący:

  • boisko piłkarskie
  • boisko do siatkówki
  • boisko do koszykówki

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Boże Narodzenie z atrakcjami dla całej rodziny podczas pobytu służbowego

Rodzinna atmosfera, zapach pierników

Zobacz więcej

Weekend SPA dla Przyjaciółek

Beztroski relaks dla Ciebie, przyjaciółki, mamy, siostry...

Zobacz więcej

Weekend dla Dwojga! Zakochaj się na nowo

Hotel Podklasztorze to idealne miejsce na celebrowanie Waszej Miłości!

Zobacz więcej

HIT Jesienny pobyt: 4 NOCLEGI W CENIE 3!

Spędź wyjątkowy pobyt w hotelu zlokalizowanym na uboczu

Zobacz więcej

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu

fundusze europejskie
Zobacz Best Western Plus Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017
Zmień rozmiar tekstów
Kontrast