W zdrowym ciele zdrowy duch

Na nadchodzące szare dni mamy propozycję czynnego relaksu w naszej strefie wypoczynku.
W weekendy* na naszych Gości czeka pozytywna dawka ruchu.

Organizujemy zajęcia sportowe dla wszystkich, którym przyświeca hasło „w zdrowym ciele zdrowy duch”. W naszej ofercie są m.in. – pilates, stretching, aquaerobic.
Starannie dobrane ćwiczenia, dbałość o stan zdrowia uczestników i ich formę koordynuje instruktor posiadający uprawnienia i odpowiednie kwalifikacje co gwarantuje bezpieczeństwo.
Szczególnie polecamy aqua aerobik w naszym nowym zrewitalizowanym basenie. Podczas zajęć w wodzie spalanych jest więcej kalorii niż w trakcie tradycyjnej formy fitnessu!
Stretching i pilates są zajęciami o małej intensywności, gdzie w trakcie treningu występuje przewaga ćwiczeń rozciągających i rozluźniających.
Dzięki ćwiczeniom Goście mogą pozytywnie rozpocząć dzień i zyskać energię na dalsze aktywności.
Dla Gości możemy zaproponować również prywatne treningi z instruktorem, dzięki którym istnieje możliwość skupienia się na indywidualnej sesji w komfortowych warunkach.

*przy rezerwacji określonej liczby Gości, na zajęciach obowiązują limity Gości

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017