fbpx

Drogi Gościu!

Nowy Rok – wielkie zmiany!
W naszym Hotelu trwają prace remontowe nad modernizacją strefy basenowej oraz SPA, w związku z tym hotel będzie nieczynny do 23.05.2019. Już niebawem nasi Goście będą mogli cieszyć się doskonałym relaksem i wypoczynkiem, które zapewnią: nowoczesny kompleks basenowy, z wydzieloną strefą dla dzieci, jacuzzi, basenem floatingowym, tężnią solankową oraz sześcioma gabinetami Spa.
Zapewniamy, że indywidualny charakter naszego obiektu stanie się jeszcze bardziej wyrazisty i dostrzegalny. Zmiany w Hotelu Podklasztorze z pewnością przypadną do gustu wszystkim naszym Gościom.
Otwieramy Hotel już w maju. Nowa strefa basenowa oraz SPA & WELLNESS dostępna będzie dla Gości w III kwartale 2019 r.

zamknij

Hotel Podklasztorze – Hotelem z Pomysłem 2017

Wielki sukces Best Western Plus Hotel Podklasztorze. Miejsce na podium  w prestiżowym konkursie „Hotel  z Pomysłem” to ogromne wyróżnienie dla każdego obiektu hotelowego. Jest to prestiżowy konkurs organizowany już po raz 11., którego celem jest promowanie hoteli, które odznaczają się m.in. pod względem architektonicznym, funkcjonalnym na tle innych obiektów w branży.

Best Western Plus Hotel Podklasztorze zajął  II-miejsce spośród blisko 100 obiektów biorących udział w konkursie. Oznacza to, że Hotel Podklasztorze uznawany jest jako jeden z najbardziej pomysłowych hoteli w Polsce.

Warto zwrócić uwagę na uzasadnienie jury składające się blisko z  30-osobowego grona, w którego skład wchodzą architekci, projektanci wnętrz, doradcy hotelowi, przedstawiciele stowarzyszeń branżowych, sieci i operatorów oraz eksperci z poszczególnych obszarów hotelarskich  według, których Hotel Podklasztorze:

  • Hotel w średniowiecznym opactwie Cystersów, klimatem nawiązujący do codziennych zajęć i obowiązków średniowiecznych mnichów. Goście mogą zamieszkać np. Celi Skryby, Zielarza czy Bartnika, zjeść dania na bazie cysterskich przepisów i wypić piwo warzone według średniowiecznej receptury.
  • „Za pomysł realizacji hotelu w tym pięknym, nieoczywistym, historycznym miejscu, za wykorzystywanie cysterskich receptur w hotelowej kuchni, za klimat” – Dorota Malinowska, Pro Value.
  • „Na docenienie w szczególności zasługuje konsekwencja w łączeniu historii z nowoczesnością. Doskonały produkt turystyczny zapewniający gościom niesamowite doznania. W odróżnieniu od innych obiektów noclegowych w klasztorach, np. klasztoru w Tyńcu, wyróżnia się podwyższonym standardem” – Robert Andrzejczyk, Polska Organizacja Turystyczna.
  • „Hotel, który nawiązuje wystrojem, klimatem i ofertą do średniowiecznej historii miejsca – życia i pracy mnichów, zachęca do jej poznania, refleksji, zwolnienia tempa” – Ireneusz Węgłowski, IGHP, Orbis.
  • „Oaza spokoju dla najbardziej wymagających gości” – Lech Szelemet, Polor. „Za wykorzystanie w designie hotelowych elementów średniowiecznej kultury sakralnej i inspiracje polską historią” – Krzysztof Szadurski, Hotele Warszawskie Syrena.
  • „Hotel czerpiący silne inspiracje z wartości miejsca. Dzięki lokalizacji funkcji hotelowej mamy szansę zapoznać się ze spuścizną cysterską, ich kulturą i warsztatem budowlanym wznoszenia obiektów. Historia w tym obiekcie jest na wyciągnięcie ręki, dosłownie »na dotyk«. Interesująca jest świadomość, że to miejsce gościło przez wieki królów, książąt, artystów i polityków” – Anna Król, CKK Architekci.
  • „Zabytkowy obiekt niejednokrotnie kusi do »ciężkiej« aranżacji przybliżającej epokę. W tym przypadku narracji wystroju nadano lekkość i dyskrecję” – Bartłomiej Walas.
  • Jedna z najciekawszych w ostatnich latach adaptacja hotelu we wnętrzach zabytkowych. Na uwagę zasługują zwłaszcza luksusowe pokoje zrealizowane w dawnych celach klasztornych” – Arkadiusz Dawidowski, For Spa. „Każda świetna rewitalizacja zasługuje na uznanie” – Igor Galas, PRC Architekci.

 

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować naszym Gościom za zaufanie i zaprosić w miejsce, w którym dzieje się historia.

 

 

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Weekend z Przyjaciółką

Spa & Wellness w Best Western Plus Hotel Podklasztorze zaprasza na weekend z przyjaciółką

Zobacz więcej

Dla nowożeńców

Podróż poślubna to idealna okazja by pozwolić sobie na coś wyjątkowego. Nie szukaj daleko, szczęście jest tak blisko.

Zobacz więcej

Weekend z Przyjaciółką

Spa & Wellness w Best Western Plus Hotel Podklasztorze zaprasza na weekend z przyjaciółką

Zobacz więcej

HONEY SPA

Spa & Wellness w Best Western Plus Hotel Podklasztorze w niepowtarzalnym klimacie kompleksu cysterskich budowli serdecznie zaprasza na Miodowe spa dla dwojga

Zobacz więcej

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu

Best Western Rewards ®   |   Bestwestern.com
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017
Zmień rozmiar tekstów
Kontrast

FreshMail.pl