Hotel przyjazny dzieciom i rodzinie – czyli jaki?

Chciałbyś podarować sobie i swojej rodzinie najwspanialsze wakacje. Poszukujesz miejsca, gdzie mógłbyś się razem z dziećmi cudownie zrelaksować z dala od miejskiego gwaru. Gdzie czas zatrzymał się, a Ty nie musisz się nigdzie spieszyć. Oto kilka inspiracji, które pomogą znaleźć najpiękniejsze miejsce na niezapomniany urlop z rodziną.

Miejsce na wakacje z rodziną

Postaw na malownicze widoki

Do tej pory wakacje kojarzyły się najczęściej z wyjazdem w góry lub nad morze. Dziś szukasz miejsc, które są równie piękne, ale już nie tak zatłoczone. Ku Twojemu zaskoczeniu znajdziesz je w niewielkiej odległości od największych miast w Polsce. W pięknie położonej dolinie rzeki Pilicy znajduje się urokliwy hotel – blisko Warszawy i Łodzi, co z pewnością zachwyci rodziny, które nie są jeszcze gotowe na dalekie podróże z dziećmi. Kolejną niespodzianką jest bujna przyroda, w której odnajdziesz upragniony spokój i ciszę. To także świetna okazja, aby zabrać rodzinę na rowerową wycieczkę po niezwykle malowniczych okolicach lub podziwiać przyrodę doliny rzeki Pilicy w czasie rodzinnego spływu kajakiem.

Miejsce, które przeniesie Cię w czasie

Twoje dzieci pewnie nie raz marzyły o tym, aby podróżować w czasie. Zamawiając noclegi w hotelu Podklasztorze, jesteś w stanie te marzenia spełnić. Hotel przyjazny dzieciom mieści się bowiem w murach należących w XII wieku do najsłynniejszego opactwa Cystersów. Kamienna elewacja, bajkowe wieżyczki, monumentalne wrota to jedne z wielu elementów średniowiecznej budowli, która przeniesie Ciebie i Twoje dzieci w czasie w świat baśni, w którym wszystkie życzenia najmłodszych mają szansę się spełnić. Choć nie ma tu złotej rybki, to dobrze wiemy, czego Twoje pociechy najbardziej potrzebują. Przygotowaliśmy dla nich wiele atrakcji, począwszy od zróżnicowanego pod względem umiejętności placu zabaw, specjalnego menu, które z pewnością zadowoli najbardziej wybredne gusta smakowe, a dla tych, którzy ciekawi są historii tego miejsca, organizujemy rodzinne zajęcia w muzeum opactwa Cystersów. I to nie wszystko! Dzieci będą miło zaskoczone, kiedy zaraz po przyjeździe otrzymają od hotelowej obsługi specjalny prezent powitalny i zostaną zaproszone na wielkie poszukiwania ukrytego skarbu Cystersów.

Atrakcje dla rodziców

Hotel przyjazny rodzinie to idealne miejsce, w którym rodzice mogą wreszcie oderwać się od rutyny i szarej codzienności. W czasie, kiedy Twoje dzieci bawią się w strefie dziecka na basenie lub są pod opieką animatorki w Klubie Malucha, Ty możesz skorzystać z relaksujących masaży lub innych pielęgnacyjnych zabiegów w hotelowym SPA. Masz też możliwość cudownie odpocząć w jacuzzi, basenie floatingowym lub złapać świeży i głęboki oddech w tężni solankowej.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017