O Hotelu

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat naszego hotelu.

Zobacz FactSheet Hotel Podklasztorze

Hotel w XII-wiecznym Opactwie Cystersów

Pośród pełnych tajemnic XII-wiecznych budowli Opactwa Cystersów podkreślonych pięknem krajobrazu Doliny Rzeki Pilicy dumnie prezentuje swój majestat okazały Hotel Podklasztorze.

To właśnie tutaj Książę Kazimierz Sprawiedliwy nadał w 1176 r. Sulejów Cystersom, którzy na prawym rogu Pilicy zbudowali kościół i klasztor, a w późniejszych wiekach wznieśli zabudowania obronne i budynki gospodarcze, w których znajduje się dziś Hotel Podklasztorze. To jeden za najlepiej zachowanych zespołów cysterskich w Europie, wyróżniony rozporządzeniem Prezydenta RP (rozporządzenie) jako pomnik historii.

To tutaj teraźniejszość łączy się z przeszłością. Zapraszamy w podróż w czasie do XII-wiecznego Opactwa Cystersów…

zobacz galerię zdjęć

Zabytkowy hotel w centrum Polski

Wyjątkowa lokalizacja majestatycznego Hotelu, tuż nad błękitnymi wodami rzeki, w środku dawnej Puszczy Pilickiej sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.
Sąsiedztwo Jeziora Sulejowskiego wręcz zachęca do wypoczynku oraz aktywnego spędzania czasu. Wycieczki rowerowe, spływy kajakowe, rejsy żaglówkami czy wyprawy wędkarskie to tylko niektóre z wielu atrakcji, które czekają na naszych gości.

zobacz historię miejsca

Zaledwie 120 km od Warszawy

Niezwykle istotna jest również lokalizacja Hotelu w samym centrum Polskizaledwie 120 km od Warszawy – to doskonałe miejsce dla zorganizowania konferencji, szkolenia, bankietu firmowego czy eventu.

BEST WESTERN PLUS

Hotel Podklasztorze wchodzi w skład renomowanej sieci BEST WESTERN PLUS. Marka jednej z największych sieci w Polsce zapewnia Gościom Best Western Plus Hotel Podklasztorze m.in. czterogwiazdkowy standard oraz profesjonalną obsługę.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Boże Narodzenie z atrakcjami dla całej rodziny podczas pobytu służbowego

Rodzinna atmosfera, zapach pierników

Zobacz więcej

Weekend SPA dla Przyjaciółek

Beztroski relaks dla Ciebie, przyjaciółki, mamy, siostry...

Zobacz więcej

Weekend dla Dwojga! Zakochaj się na nowo

Hotel Podklasztorze to idealne miejsce na celebrowanie Waszej Miłości!

Zobacz więcej

HIT Jesienny pobyt: 4 NOCLEGI W CENIE 3!

Spędź wyjątkowy pobyt w hotelu zlokalizowanym na uboczu

Zobacz więcej

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu

fundusze europejskie
Zobacz Best Western Plus Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017
Zmień rozmiar tekstów
Kontrast