O Hotelu

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat naszego hotelu.

Zobacz FactSheet Hotel Podklasztorze

Hotel w XII-wiecznym Opactwie Cystersów

Pośród pełnych tajemnic XII-wiecznych budowli Opactwa Cystersów podkreślonych pięknem krajobrazu Doliny Rzeki Pilicy dumnie prezentuje swój majestat okazały Hotel Podklasztorze.

To właśnie tutaj Książę Kazimierz Sprawiedliwy nadał w 1176 r. Sulejów Cystersom, którzy na prawym rogu Pilicy zbudowali kościół i klasztor, a w późniejszych wiekach wznieśli zabudowania obronne i budynki gospodarcze, w których znajduje się dziś Hotel Podklasztorze. To jeden za najlepiej zachowanych zespołów cysterskich w Europie, wyróżniony rozporządzeniem Prezydenta RP (rozporządzenie) jako pomnik historii.

To tutaj teraźniejszość łączy się z przeszłością. Zapraszamy w podróż w czasie do XII-wiecznego Opactwa Cystersów…

zobacz galerię zdjęć

Zabytkowy hotel w centrum Polski

Wyjątkowa lokalizacja majestatycznego Hotelu, tuż nad błękitnymi wodami rzeki, w środku dawnej Puszczy Pilickiej sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.
Sąsiedztwo Jeziora Sulejowskiego wręcz zachęca do wypoczynku oraz aktywnego spędzania czasu. Wycieczki rowerowe, spływy kajakowe, rejsy żaglówkami czy wyprawy wędkarskie to tylko niektóre z wielu atrakcji, które czekają na naszych gości.

zobacz historię miejsca

Zaledwie 120 km od Warszawy

Niezwykle istotna jest również lokalizacja Hotelu w samym centrum Polskizaledwie 120 km od Warszawy – to doskonałe miejsce dla zorganizowania konferencji, szkolenia, bankietu firmowego czy eventu.


Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017