Kilkudniowa konferencja w hotelu – nasze propozycje na ciekawe atrakcje “po godzinach”

Szkolenia pracownicze, nie muszą kojarzyć się wyłącznie z nudnymi godzinami, spędzonymi w salach. Konferencje, które obecnie w świecie biznesu, postrzegane są bardzo pozytywnie i świadczą o dobrej organizacji firmy, a także umiejętności budowania kontaktów, jednak wielu pracowników po prostu nie lubi lub nie chce jeździć. Wiążą się one bowiem z opuszczeniem na kilka dni miejsca zamieszkania i rodziny, reorganizacją dnia codziennego i wieloma innymi czynnikami. Jak sprawić, aby pracownicy chętniej wyjeżdżali na szkolenia?

Najczęściej wybierane miejsca na konferencje to różnego rodzaju hotele, domy wczasowe, muzea, pałace, ośrodki konferencyjno-szkoleniowe. Najlepszym rozwiązaniem jest jednak wybór pierwszego z wymienionych. Poniżej zalety szkolenia zorganizowanego w hotelu:

  • Lokalizacja – w przypadku organizacji wydarzeń biznesowych, bardzo ważne jest miejsce, w którym takie spotkanie ma się odbyć. Powinniśmy zapewnić zaproszonym dogodny i szybki dojazd.
  • Noclegi – są czymś, co w przypadku kilkudniowych konferencji, musimy zapewnić naszym pracownikom, jak i prelegentom. Jeśli zdecydujemy się na organizację tego wydarzenia w hotelu, nie będziemy musieli martwić się dodatkowymi kwestiami związanymi z wynajmem pokoi.
  • Sale konferencyjne – większość hoteli posiada specjalistyczne sale, przygotowane na potrzeby organizacji konferencji. Z reguły jest ich kilka, aby móc dopasować ich wielkość do ilości zaproszonych osób. Dlatego właśnie, przed rozpoczęciem rezerwacji miejsca, powinniśmy znać orientacyjną liczbę prelegentów i gości.
  • Profesjonalny sprzęt – jedna z podstawowych kwestii dotyczących szkolenia. Wszelkie rzutniki, ekrany, mikrofony czy głośniki są niezbędne na tego typu wydarzeniu. Sale w hotelach dla firm są zawsze przygotowane pod tym kątem, jednak warto wcześniej się upewnić.
  • Catering – większość hoteli ma w swojej ofercie możliwość wykupienia cateringu, który podczas kilkudniowej konferencji jest wręcz niezbędny.

Ostatnim, nie mniej ważnym elementem konferencji, są dodatkowe atrakcje, które sprawią, że uczestnicy będą się dobrze bawić i miło spędzać czas, mimo że wyjazd ma charakter służbowy. W przypadku organizacji takiego szkolenia w hotelu, goście mają najczęściej do dyspozycji baseny, SPA, ogrody hotelowe, korty tenisowe itp. Jednak dobrze jest zadbać o dodatkowe urozmaicenia, dzięki którym wydarzenie to, będzie jeszcze długo wspominane.

W zależności od rangi konferencji, możemy dopasować odpowiednie formy spędzania wolnego czasu. Jeśli atmosfera będzie raczej swobodna, świetnym pomysłem jest organizacja ogniska czy grilla. Towarzyski mecz na korcie, paintball czy wspólne wyjście na zwiedzanie miasta, również powinny zostać dobrze przyjęte wśród zaproszonych osób. Jeśli jednak konferencja będzie bardzo formalna, warto zaproponować gościom skorzystanie z hotelowego basenu, SPA, czy zorganizować wieczorne cocktail party w hotelowym barze lub sali bankietowej. Taka impreza będzie świetną okazją do nawiązania wartościowych kontaktów.

 

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017