KOBIECA SESJA ZDJĘCIOWA – CZYLI NAJWAŻNIEJSZA JESTEŚ TY!!

Na co dzień spełniamy się w wielu rolach: matki, żony, kobiety sukcesu… tak rzadko jednak myślimy tylko o sobie, a przecież zdrowy egoizm jest bardzo zdrowy 🙂

Podaruj sobie chwile tylko dla siebie, zobacz jaka jesteś piękna i silna, a przede wszystkim – nie obawiaj się, że nie dasz rady. Podczas sesji wykonany zostanie profesjonalny makijaż, dobrana stylizacja. Pamiętaj, że nie musisz być modelką, aby dobrze wyglądać na zdjęciach. Zaufaj Oli – fotografki, która kocha swoją pracę i uwielbia wykonywać sesje kobiece!
Dziewczyny, które widzisz na poniższych zdjęciach nie są modelkami – to normalne Kobiety – takie jak Ty i my. Każda kobieta ma swoje kompleksy – ale na sesji Ola skupia się na tym, co w Kobietach najpiękniejsze!
Efektem pracy Oli będzie -10 wybranych fotografii po starannej obróbce i retuszu w wersji elektronicznej. Istnieje możliwość dodatkowego zamówienia wydruków.

Kobieca sesja zdjęciowa to wyjątkowe przeżycie, a fotografie to nie tylko niezwykła pamiątka, ale także szansa, aby spojrzeć na siebie w nowy – lepszy sposób.
To także pomysł na nietuzinkowy prezent.

Zobacz opinie na temat pracy z Olą i efekt jej pracy poniżej:

Przemiła atmosfera podczas kobiecej sesji zdjęciowej. Obawiasz się że pozowanie do zdjęć nie jest dla Ciebie ? Nie martw się Pani Ola wszystko wytłumaczy a jak trzeba to również pokaże Pani fotograf to profesjonalistka w każdym calu z głową pełną pomysłów. Zdjęcia robione przez nią są wspaniałą pamiątka na „stare lata ’’ . Serdecznie polecam a sama będę wracać do Pani Oli co rok na kolejną sesję
Kamila

Zobacz inne zdjęcia Oli


Cena sesji kobiecej: 700 pln. Cena obejmuje sesję ok. 60 min. 2-3 stylizacje
10 wybranych zdjęć, po pełnym retuszu, do pobrania w wersji elektronicznej.

Dodatkowo:
– Dodatkowe ujęcie 45 pln
– EKO album 10 stron 150 pln
– Makijaż do sesji fotograficznej 150 pln


Aby umówić się na sesję skontaktuj się z nami
695 320 485 lub 44 610 24 00
recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017