Oferta Konferencyjna

Zabytkowy Hotel z nowoczesnym podejściem? –  Tak to możliwe!

Hotel Podklasztorze to jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów, w murach którego od wielu lat organizujemy najlepsze konferencje w centrum Polski. Całkowicie zmodernizowane, nowocześnie wyposażone sale oraz profesjonalna i elastyczna obsługa to gwarancja sukcesu.

Bezpieczne Konferencje po okresie kwarantanny? – Tak to możliwe!

Hotel Podklasztorze to idealne miejsce do zorganizowania konferencji, szkoleń, spotkań integracyjnych oraz wszelkiego rodzaju eventów i bankietów, zwłaszcza w erze post-COVID-19. Kameralny obiekt, bezpieczne odległości między uczestnikami, zachowanie reżimu sanitarnego sprawia, że u nas zorganizujesz bezpieczne spotkanie firmowe. Na bieżąco śledzimy wytyczne władz i wprowadzamy je w życie. Już teraz przyjmujemy rezerwacje na konferencje od września 2020 do końca 2021 r.

Zobacz jakie wprowadziliśmy zasady w związku z pandemią koronawirusa.

Hotel w centrum Polski, blisko Warszawy ale w otoczeniu lasów? – Tak to możliwe!

Lokalizacja w samym centrum Polski, blisko Warszawy zapewnia dogodny dojazd dla Gości z każdej części Polski. Położenie w okolicy malowniczego Zalewu Sulejowskiego daje ogromne możliwości aktywnego wypoczynku, co aktualnie jest ogromnym atutem w erze organizowania konferencji po okresie kwarantanny. Proponujemy wycieczki rowerowe, spływy kajakowe czy przejażdżki konne. Tylko tutaj wypoczniesz w stylowych apartamentach i nowoczesnej strefie SPA, skosztujesz pysznych tradycyjnych dań w Restauracji Miód i Wino oraz wybornego piwa z rzemieślniczego Browaru!

pobierz katalog hotelu

Zadbamy o Twój biznes! Centrum biznesowe blisko Warszawy


 • 6 sal konferencyjnych
 • 130 miejsc noclegowych
 • 58 pokoi hotelowych
 • 2 apartamenty
 • sprzęt konferencyjny i eventowy (rzutniki, mikrofony bezprzewodowe, flipcharty, )
 • restauracja Miód i Wino
 • lokalny browar rzemieślniczy
 • biesiady cysterskie
 • 50 bezpłatnych miejsc postojowych
 • Monasterium SPA&Wellness
 • nowoczesna siłownia
 • wyjątkowe walory przyrodnicze

Ponadto:

 • zewnętrzny namiot o pow. 250 m2
 • rozległe tereny zielone
 • miejsce na ognisko i grill

Sale Konferencyjne

Rozkład sal konferencyjnych

Skontaktuj się z nami!

Dział marketingu i sprzedaży
+48 607 555 627
+48 693 555 807
e-mail: marketing@hotelpodklasztorze.pl

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017