Na jakie atrakcje możesz liczyć w hotelu przyjaznym dzieciom?

Chciałbyś z całą rodziną spędzić wymarzone wakacje w luksusowym hotelu położonym niedaleko Twojego miejsca zamieszkania? Szukasz przyjaznej przestrzeni, w której znajdziesz mnóstwo udogodnień oraz atrakcji skierowanych dla dzieci chcących przeżyć prawdziwą wakacyjną przygodę? Przygotowaliśmy kilka wskazówek, abyś mógł podarować swoim najbliższym najpiękniejsze chwile.

Podaruj dzieciom najcudowniejsze chwile

Planując wakacje z dziećmi, pamiętaj, aby koniecznie wybrać hotel z basenem. Okolice Warszawy posiadają bogatą ofertę noclegów, w których znajdziesz specjalną strefę Wellness & SPA zaprojektowaną z myślą o najmłodszych. Warto jednak wybrać hotel położony z dala od miejskiego hałasu. Dzieci szybko docenią błogą ciszę i bogactwo zieleni. W przerwach między kąpielą w basenie chętnie wybiorą się z mamą i tatą na długi spacer, na rowerową wycieczkę lub na spływ kajakiem. Dobrym pomysłem jest zabranie swoich pociech do pobliskiego muzeum, w którym poznają ciekawą historię miejsca, w którym właśnie spędzają wakacje. Dzięki takim wyprawom masz szansę podarować swoim pociechom swój cenny czas, porozmawiać z nimi, pożartować i cieszyć się każdą wolną chwilą.

Spraw dziecku radość i zabierz go do SPA

Na wymarzonych wakacjach nie może zabraknąć atrakcji, jakie oferuje przyjazny rodzinom hotel. SPA dla dzieci to jedna z najważniejszych niespodzianek czekających zarówno na młodsze, jak i starsze pociechy. To miejsce bogate w słodkie, czekoladowe i owocowe zapachy, wyróżniające się kojącą zmysły kolorystyką i klimatyczną muzyką. Dzieci lubią naśladować dorosłych, dlatego sprawisz im ogromną radość, kiedy zabierzesz je do hotelowego basenu i SPA. Będą one mogły tak jak mama i tata skorzystać z relaksujących masaży, zabiegów pielęgnacyjnych. Czekają na nie także zabawy w przyjemnie ciepłej wodzie w basenie. Szybko zapomną o swoich dziecięcych troskach oraz o szkolnym stresie.

Najpiękniejszy czas dla dzieci w strefie Wellness & SPA

Pamiętaj, że w SPA dla dzieci znajdziesz wiele zabiegów, które nie tylko relaksują i upiększają, ale przede wszystkim pozytywnie wpływają na rozwój dziecka. Wszelkie masaże, kąpiele w basenie, pobyt w saunie oraz w tężni solankowej działają na organizm dziecka regenerująco i odprężająco. Poprawiają ukrwienie, wzmacniają układ odpornościowy, zabezpieczają dziecko przed łapaniem infekcji dróg oddechowych, wyciszają oraz poprawiają umiejętność koncentracji. Dzieci po skorzystaniu z zabiegów w strefie Wellness & SPA lepiej śpią i są mniej narażone na przeżywanie stresu.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017