majówka w hotelu

O bonie turystycznym

INFORMACJA DLA GOŚCI – JAK AKTYWOWAĆ BON TURYSTYCZNY

Na stronie https://bonturystyczny.polska.travel/ znajduje się lista firm, które realizują bon turystyczny 500 +.
Hotel Podklasztorze znajdą Państwo wpisując w nazwę „Trybunalskie”
Właścicielem Hotelu Podklasztorze jest spółka PTH TRYBUNALSKIE S.A

Z bonu można skorzystać nawet jeśli ze względu na wiek dziecka, z pobytem dziecka nie wiąże się dodatkowa płatność. Bon można zrealizować od 1 sierpnia 2020 r. Z bonu można będzie skorzystać wyłącznie za pobyt, w którym uczestniczy dziecko.
1. Aby móc skorzystać z bonu należy zarejestrować się do indywidualnego konta PUE w ZUS. Wnioski o przyznanie bonu turystycznego można składać od 31 lipca br.
2. Bon będzie można zrealizować również na dziecko urodzone podczas trwania programu. W takiej sytuacji trzeba wcześniej przejść rejestrację w ramach świadczenia 500 plus, dopiero potem można wystąpić o bon.
3. Po zaktualizowaniu danych ZUS otrzymają Państwo e-mailem lub SMS-em specjalny kod, który trzeba będzie podawać przy płatnościach.
4. Przy dokonywaniu rezerwacji w Hotelu Podklasztorze prosimy o podanie recepcjoniście 16-cyfrowy kod, który stanowi bon.
5. Przy płatności recepcjonista poprosi Państwo o podanie kodu oraz kwoty, którą chcą Państwo opłacić za pomocą bonu.
6. Po wprowadzeniu bonu przez recepcjonistę, otrzymacie Państwo SMS-em i e-mail kod PIN. Kod należy podać recepcjoniście. Bardzo ważne jest aby mieć przy sobie wskazany przy rejestracji w PUE ZUS numer telefoniczny oraz adres mailowy.
7. Recepcjonista potwierdza dokonanie transakcji.
8. Co ważne – z bonu można będzie skorzystać od 1 sierpnia wyłącznie za pobyt, w którym uczestniczy dziecko, na które bon został wydany. Jeśli zdecydujecie się Państwo na wyjazd bez dziecka – nie będzie możliwości skorzystania z płatności za pomocą bonu.

• Zachęcamy do zapoznania się z szczegółami programu 
• Najczęstsze pytania w sprawie bonu turystycznego

Zobaczcie jak spędzić rodzinnie czas w Hotelu Podklasztorze?
W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z recepcją SPA
695 320 485 lub 44 610 24 00
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017