Radzimy, jak znaleźć hotel przyjazny rodzinie

Rodzice wybierający się z dziećmi na urlop do hotelu, chcą aby był on wyposażony we wszystkie wymarzone udogodnienia i atrakcje. Pragną znaleźć w nim ciszę i spokój, a także miejsce, w którym będą mogli razem ze swoimi pociechami cudownie się zrelaksować. Przedstawiamy najważniejsze cechy, jakie trzeba wziąć pod uwagę, aby znaleźć najlepszy hotel przyjazny rodzinie.

Lokalizacja

Pierwszą rzeczą, na jaką należy zwrócić uwagę, wybierając hotel na urlop z rodziną, jest lokalizacja. Jeśli podróżujesz z małymi dziećmi, chcesz aby droga upłynęła Ci szybko i przyjemnie. Warto zatem znaleźć miejsce zlokalizowane w niedalekiej odległości od miejscowości, w której mieszkasz. Jeśli jesteś mieszkańcem centralnej Polski, z pewnością będziesz szukać położonego w malowniczej okolicy hotelu pod Łodzią lub pod Warszawą.

Dobrze też, jeśli hotel znajduje się w miejscu cichym i oddalonym od miejskiego zgiełku. Malownicza, zielona okolica daje szansę na prawdziwy wypoczynek, organizowanie z dziećmi ciekawych wycieczek pieszych i rowerowych. Idealnie, kiedy w pobliżu hotelu znajdują się obiekty o wartości historycznej i kulturalnej. To dobra okazja, aby z dziećmi w przerwie pomiędzy zabiegami w SPA, kąpielami w basenie lub jacuzzi wybrać się na zwiedzanie, przenosząc się w czasie.

Atrakcje dla dzieci

Dzieci nie lubią nudy. Hotel przyjazny dzieciom z pewnością zaoferuje najmłodszym wiele atrakcyjnych aktywności. Znajdziesz w nim zróżnicowany pod względem trudności kolorowy plac zabaw i kącik malucha, w których wykwalifikowany animator zachęci dzieci do wesołej zabawy. Wśród dedykowanych dzieciom atrakcji nie może zabraknąć takich rzeczy jak: boisko do gry w piłkę, wypożyczalnia rowerów, spływy kajakowe czy jazda konna.

Oprócz sportowych aktywności w hotelu przyjaznym rodzinie znajdziesz także ofertę ciekawych warsztatów rzemieślniczych. Dzięki nim dzieci i rodzice mogą samodzielnie wykonać plastyczne, stolarskie lub ceramiczne dzieła, które będą dla nich najcenniejszą pamiątką z wakacji.

SPA i basen

W hotelu przyjaznym dzieciom nie może zabraknąć zabiegów SPA skierowanych specjalnie dla najmłodszych. Tu nie chodzi tylko o upiększanie, ale przede wszystkim o możliwość zachwytu owocowymi i słodkimi zapachami i odkryciem, jak klimatyczna muzyka koi zmysły, a masaż pomaga zapomnieć nawet o codziennych troskach. Kolejną atrakcją, na którą z niecierpliwością czekają dzieci, jest basen, jacuzzi i sauna.

Menu dla dzieci

Dzieci potrafią być bardzo wymagające pod względem smaków. Przed zrobieniem rezerwacji warto zapytać, czy w menu znajduje się specjalna oferta dla dzieci. Dania, które smakują dorosłym, nie zawsze znajdują uznanie wśród dzieci. Dobrze, jeśli w hotelowej restauracji znajdują się też meble przystosowane do najmłodszych takie, jak krzesełko do karmienia, kolorowe naczynia i sztućce.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017