Produkty Regionalne

Bazując na średniowiecznych recepturach, zapisanych w dawnych klasztornych księgach naszym produktom nadaliśmy wyjątkowy smak.

Smaki cysterskiej kuchni

Z myślą o naszych Gościach i ich upodobaniach kulinarnych przygotowaliśmy propozycję produktów, z których słynie nasza kuchnia. Wyśmienite specjały z naszej klasztornej wędzarni i wyborne dania oparte na oryginalnych cysterskich przepisach. Jakość, smak i 100% naturalnych składników – tego możecie być pewni.

Jest to również idealny sposób na upominek z podróży dla bliskiej osoby, która będzie miała szansę zachwycić się z oryginalnymi smakami klasztornej kuchni.

Zabierz ze sobą do domu, smaki klasztornej kuchni

Zamówienia składamy z dwudniowym wyprzedzeniem:

w Sulejowie pod numerem tel. 44 610 24 00 lub 695 320 485

mailowo: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Tworzymy również zestawy prezentowe i świąteczne.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017