Romantyczne miejsca na zaręczyny

Zaręczyny to początek pięknej historii. To jeden z najważniejszych jak i najbardziej stresujących momentów w życiu dwojga zakochanych. To Ona wypowiada magiczne słowo TAK, ale to ON sprawia by chwila ta była niezapomniana. Zazwyczaj, gdy postanawiamy zrobić ten ważny krok, brak  nam oryginalnego pomysłu na zaręczyny.

Jak oświadczyć się drugiej połówce?

Zaręczyny to początek pięknej historii. To jeden z najważniejszych jak i najbardziej stresujących momentów w życiu dwojga zakochanych. To Ona wypowiada magiczne słowo TAK, ale to ON sprawia by chwila ta była niezapomniana. Zazwyczaj, gdy postanawiamy zrobić ten ważny krok, brak  nam oryginalnego pomysłu na zaręczyny.

Pomysłowe miejsca na zaręczyny

Dziesiąte piętro wieżowca, z widokiem na oświetlone miasto nocą, przy kieliszku ekskluzywnego wina, brzmi romantycznie, ale jednocześnie drogo. Nie musimy wydawać wszystkich oszczędności by sprawić ukochanej niespodziankę. Równie dobrze możesz zabrać ją na plażę podczas zachodu słońca, bądź sentymentalne dla was miejsce. Park w którym pierwszy raz wyznałeś jej miłość, bądź hotel w którym pierwszy raz spędziliście czas tylko we dwoje.

Zaręczyny w hotelu

Jeśli nie lubisz zajmować się organizacją lub nie masz sprecyzowanego pomysłu, warto powierzyć organizację zaręczyn profesjonalistom. Hotele często przygotowują bogate pakiety zaręczynowe w skład, których wchodzi romantyczna kolacja w ustronnym miejscu, bogate zabiegi SPA czy niespodzianka w pokoju. Recepcja hotelu z pewnością pomoże w dopięciu wszystkiego na ostatni guzik, tak aby wszystko zgrało się w ten jeden,  idealny moment byś mógł poprosić swoją wybrankę o rękę.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017