Rytuały WAVEBALANCE®

Relaksacyjne rytuały SPA na komfortowej leżance wodnej BalanceFloater® wyposażonej w wibracyjno-akustyczne maty, przypominają kąpiel w falującej rzece. Odprężające wrażenie unoszenia się na wodzie w połączeniu ze sztuką dotyku masażysty oraz muzyką są doskonałą metodą redukującą stres, niwelującą głęboko osadzone napięcia oraz blokady. Rytuały WAVEBALANCE® integrują aspekty terapeutyczne, medytacyjne i odnowy biologicznej w całościowy proces regeneracji i samoleczenia organizmu. WAVEBALANCE® wykorzystuje od dawna znane, lecznicze właściwości wody, aby przenieść nasze ciało w stan nieważkości, poprawić naszą mobilność oraz nauczyć nas delikatnych wzorców relaksacyjnych, które można przenieść do codziennego życia. To całkiem nowe doświadczenie głębokiego odprężenia, które jest dostępne tylko w trzech ośrodkach SPA w Polsce.

Balance

Czas trwania: 25 min
Cena: 140 zł
Unikalny masaż połączony z dźwiękiem, wibracjami oraz specjalnie dobraną muzyką. Stan medytacji oraz zatracenie się w łagodnych, ciepłych falach, relaksują i łagodzą napięcia.
Masaż bez oleju.

Zalecane wygodne ubranie.

Energia

Czas trwania: 50 min
Cena: 210 zł
Rozluźniający zabieg na ciało, połączony z ćwiczeniami rozciągającymi i mobilizującymi, na leżance wodnej BalanceFloater®. Dodaje sił witalnych oraz nowej energii do życia.

Masaż bez oleju.
Zalecane wygodne ubranie.
Polecane także sportowcom.

Transformacja

Czas trwania: 25 min
Cena: 160 zł
Łagodny zabieg relaksacyjny nazwany „Niebem i Ziemią” połączony z masażem olejowym górnej części ciała, a w szczególności szyi i karku. Rozluźniające doświadczenie unoszenia się na wodzie oraz niebiański masaż ciała to idealny sposób na regenerację sił witalnych.
Masaż górnej części ciała z olejem.
Zalecane wygodne ubranie.

Aroma

Czas trwania: 50 min
Cena: 295 zł
Relaksacyjny zabieg uwalniający blokady i łagodzący napięcia połączony z aromatycznym masażem na leżance wodnej BalanceFloater® z pielęgnacyjną maską nawilżającą do twarzy. Aroma wprowadzi nasze ciało w stan medytacji i błogiego odprężenia.
Masaż górnej części ciała z olejem aromatycznym.
Pielęgnacyjna maska nawilżająca do twarzy.
Zalecane wygodne ubranie.

Wyciszenie

Czas trwania: 50 min
Cena: 295 zł
WWyciszający zmysły masaż na leżance wodnej w towarzystwie naturalnych olejków aromatycznych. Rezultatem jest doświadczenie głębokiego, wewnętrznego spokoju. Masaż górnej części ciała z olejem aromatycznym. Zapytaj pracownika spa jak najlepiej przychodować się do zabiegu ,,Wyciszenie”

Rytuały dla dzieci i młodzieży

Czas trwania: 25 min / 45 min
Cena: 140 zł / 210 zł
Zabieg odprężający dla dzieci i młodzieży połączony z treningiem ruchowym na leżance wodnej BalanceFloater®. Wavebalance dla dzieci i młodzieży to relaks poprzez zabawę, który łagodzi i uspokaja zmysły oraz wspiera indywidualną rytmikę ciała. Zaleca się, aby podczas zabiegu obecny był rodzic lub opiekun prawny dziecka.

25 min – masaż na sucho bez oleju
45 min – masaż z olejem
Polecamy także wspólny zabieg dla rodzeństwa. O więcej szczegółów zapytaj naszego pracownika SPA.

 • Rezerwacja zabiegów

  Zachęcamy do rezerwacji zabiegów z kilkudniowym wyprzedzeniem. Dzięki temu otrzymają Państwo najbardziej dogodne dla siebie terminy. Wykwalifikowany personel udzieli informacji dotyczących usług i poleci zabiegi dostosowane do Państwa potrzeb.

 • Wizyta w Monasterium SPA & Wellness

  Prosimy o przybycie do SPA 10 minut przed planowanym rozpoczęciem zabiegu. Jeśli pojawią się Państwo z opóźnieniem, zabieg może zostać skrócony bez możliwości obniżenia jego ceny. Dla zachowania najwyższej jakości i właściwego przebiegu wizyty w SPA prosimy, przed przystąpieniem do zabiegu, o zapoznanie się z Kartą Gościa. Jest ona uzupełniana tylko przy pierwszej wizycie i ma na celu zapoznanie się naszego personelu z aktualnym stanem Państwa zdrowia. Pozwoli to nam na prawidłowe dostosowanie zabiegu do Państwa potrzeb. Personel nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje zabiegów przeprowadzonych pomimo istniejących przeciwwskazań, które nie zostały ujawnione. Nie polecamy golić lub depilować skóry bezpośrednio przed zabiegami. Najlepiej wykonać takie zabiegi w dniu poprzedzającym wizytę w SPA. Nie zaleca się także korzystać z intensywnych kąpieli słonecznych w dniu zabiegu. Nasz personel poinformuje o wszystkich wskazaniach dotyczących pielęgnacji domowej po zakończeniu wizyty. Nasze SPA jest miejscem relaksu i odprężenia. Dlatego na terenie strefy SPA prosimy o zachowanie ciszy i nie używanie telefonów komórkowych. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy wstępu osobom pod wpływem alkoholu oraz przerwania zabiegu w przypadku niestosownego zachowania Gości. Dzieci do lat 16 mogą korzystać ze Spa&Wellness po wyrażeniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego.

 • Ubiór

  Proponujemy przybyć do strefy SPA w szlafroku i kapciach, które znajdują się w Państwa pokojach. Bieliznę jednorazową oraz ręczniki otrzymają Państwo od Naszego personelu. Paniom proponujemy przybyć bez makijażu. Sugerujemy pozostawić wszystkie wartościowe rzeczy, w tym biżuterię w pokoju Hotelowym. Spa nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy zagubione podczas zabiegów.

 • Rezygnacja z zabiegów

  Anulacji zabiegów mogą Państwo dokonać bezkosztowo na 8 godzin przed planowanym rozpoczęciem zabiegu. Jeśli poinformują Państwo o rezygnacji z zabiegu w późniejszym czasie zastrzegamy sobie prawo do obciążenia rachunku hotelowego 50% wartości zabiegu. Nie pojawienie się w umówionym terminie skutkuje naliczeniem 100% wartości zabiegu. Goście, nie korzystający z usług noclegowych w Hotelu POKLASZTORZE, którzy dokonują rezerwacji zabiegów w weekendy i święta, proszeni są o przedpłatę 50% wartości zabiegów. W przypadku nie zgłoszenia się w uzgodnionym terminie kwota nie podlega zwrotowi.

 • Pielęgnacja domowa

  Wykwalifikowany personel SPA zadba o przedłużenie efektów zabiegów podczas pielęgnacji domowej. Po zakończeniu wizyty otrzymają Państwo wskazówki dotyczące dalszej pielęgnacji. Skorzystanie z usług SPA jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. SPA zastrzega sobie prawo do zmiany oferty oraz godzin otwarcia.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017