fbpx

SPA dla dzieci? Sprawdź, czy warto

Wyjazd do SPA powinien być odpoczynkiem dla duszy i ciała, możliwością pełnego relaksu i oderwania się od codzienności. Czy jednak z tych zalet będziemy w stanie skorzystać w towarzystwie dzieci? To pytanie zapewne zadaje sobie wiele osób, które wybierają się na weekend SPA razem ze swoimi pociechami. Rozwiązaniem może być Podklasztorze, czyli wyjątkowy hotel pod Łodzią.

Weekend SPA z dziećmi – czy warto?

Wyjazd do SPA zwykle traktujemy jako odskocznię od codziennych zajęć czy też rodzaj wynagrodzenia sobie za trudy przeżyte w ostatnich tygodniach. Wyjazd do SPA z dziećmi można jednak potraktować jako prezent dla całej rodziny. W renomowanych hotelach i innych placówkach tego typu powinniśmy bowiem znaleźć również zabiegi dedykowane najmłodszym. Nie musimy więc martwić się tym, że z powodu konieczności opieki nad dziećmi nie znajdziemy wystarczająco dużo czasu, by skorzystać z pełni oferty ośrodka. W obiektach, które dysponują salonem SPA, bardzo często można również skorzystać z usług animatora, który zorganizuje ciekawe zajęcia dla naszych pociech.

Hotel SPA Łódź – odwiedź Podklasztorze

Ciekawą ofertę dla dzieci znajdziemy w hotelu Podklasztorze zlokalizowanym w Sulejowie w województwie łódzkim. Obiekt posiada odnowioną strefę CisterianSPA, która oferuje między innymi zabiegi na bazie tradycyjnych, lokalnych produktów.

Wśród zabiegów dedykowanych dzieciom znajdziemy tak zwane “Czekoladowe delicje”, czyli relaksacyjny masaż pleców na bazie czekolady. Oprócz relaksu atrakcją będą w tym przypadku także pyszne ciasteczka czekoladowe, którymi najmłodsi zostaną poczęstowani po zabiegu. Do tradycyjnych rytuałów odnosi się z kolei “Masaż małego rycerza”, który jest wykonywany z wykorzystaniem olejku z lawendy.

Wizyta w Podklasztorzu może też wiązać się z wyjątkowymi atrakcjami dla dziewczynek. Dzięki wizycie w tutejszym SPA mogą poczuć się jak dorosłe damy. W ofercie hotelu znajdują się bowiem zabiegi pielęgnujące paznokcie, co dla najmłodszych może być szczególną oznaką dorosłości – dziewczynkom spodoba się zabieg zwany “Kolorowymi pazurkami małej księżniczki”. Ekspertki z Sulejowa na życzenie przeprowadzą również dziecięcy manicure oraz zadbają o stopy.

Relaks w murach zabytkowego opactwa

Dlaczego jeszcze warto odwiedzić Podklasztorze? Sulejowski hotel zachwyca nie tylko wysokiej jakości strefą SPA, ale także malowniczym położeniem. Jest bowiem zlokalizowany w murach zabytkowego, XII-wiecznego opactwa cystersów. Pokoje hotelowe stylizowane na cele zajmowane przez średniowiecznych mnichów sprawią, że w pełni poczujemy tam klimat zabytkowego klasztoru.

Pobyt w sulejowskim obiekcie można również połączyć z ciekawą wycieczką. W okolicy znajduje się bowiem malowniczy Zalew Sulejowski, czyli zbiornik wodny, który oferuje atrakcje związane ze sportami wodnymi oraz duże pole do popisu dla wędkarzy. Świetnym miejscem na edukacyjną wyprawę z całą rodziną będą też Niebieskie Źródła, czyli rezerwat w pobliskim Tomaszowie Mazowieckim. Główną atrakcją tego terenu są źródła krasowe barwiące wodę na błękitny kolor i możliwość obserwacji licznych gatunków ptaków.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Weekendowa podróż w czasie

Niezapomniana okazja do historycznych zmagań i biesiadowania niczym w średniowiecznych czasach

Zobacz więcej

Weekend SPA dla Przyjaciółek

Beztroski relaks dla Ciebie, przyjaciółki, mamy, siostry...

Zobacz więcej

Weekend dla Dwojga! Zakochaj się na nowo

Hotel Podklasztorze to idealne miejsce na celebrowanie Waszej Miłości!

Zobacz więcej

HIT Jesienny pobyt: 4 NOCLEGI W CENIE 3!

Spędź wyjątkowy pobyt w hotelu zlokalizowanym na uboczu

Zobacz więcej

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu

fundusze europejskie
Best Western Rewards ®   |   Bestwestern.com
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated
Zobacz Best Western Plus Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017
Zmień rozmiar tekstów
Kontrast