SPA – jakie zabiegi wybrać by się odprężyć

W dzisiejszych czasach bardzo ciężko o chwilę wytchnienia. Żyjemy szybko, zapominając często o relaksie, który każdemu z nas jest potrzebny. Weekend to często za mało, aby w pełni oderwać się od codzienności. Dzisiaj skupimy się na zabiegach, które sprzyjają odprężeniu. Wskażemy propozycje najlepiej dopełniające krótki wypoczynek, wprawiające nas w dobry nastrój i pomagające w pełnym rozluźnieniu.

Zacznijmy od kąpieli

SPA często kojarzy nam się z masażami, różnego typu maseczkami, ale niestety rzadziej kąpielami. Szkoda – ponieważ to właśnie chwila w ciepłej, bulgoczącej wodzie może bardzo nas rozluźnić – tym bardziej, że w naszym hotelowym SPA kąpiele są naprawdę niezwykłe. Dla kobiet fantastyczną propozycją może być np. kąpiel perełkowa lub w kozim mleku, które znane jest z fantastycznego działania na skórę. Dla mężczyzn wprost idealną propozycją zdaje się być kąpiel w piwie wraz z kuflem tego trunku. Każda z powyższych kąpieli odbywa się w wannie z hydromasażem.

SPA – województwo łódzkie – Best Western Plus Hotel Podklasztorze – poznaj nasze inne kąpiele, masaże i zabiegi. Koniecznie sprawdź korzystne pakiety!

Kolejny krok – masaż

Masaż to chyba podstawowy punkt wizyty w SPA! Dobrze dobrany, pomoże w rozluźnieniu spiętych mięśni. Można zdecydować się na masaż relaksacyjny całego ciała lub częściowy. My bardzo polecamy Ci masaż wibracyjny pleców z hydromasażem stóp, a także masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi. Ten ostatni uznawany jest za najbardziej relaksujący i odprężający. Likwiduje napięcie mięśniowe poprzez dostarczenie delikatnego ciepła. Poprawia również przepływ krwi.

Myślisz, że zarówno masaż, jak i kąpiel są dla Ciebie? Koniecznie odwiedź nasz Hotel – SPA. Pakiety są najbardziej korzystną opcją. Kąpiel, masaż to nie wszystko – w pakietach dostępne są różnego typu maseczki, okłady czy zabiegi na ciało i twarz! Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły oferty!

Poczuj się piękna!

Zabiegi oczyszczające i pielęgnacyjne to propozycja wprost idealna dla kobiet. Lubimy dbać o swoje piękno, a rozpromieniona twarz może dać nam naprawdę ogromną satysfakcję. Odpowiednio dobrane maseczki mogą być naprawdę pomocne podczas niwelowania śladów zmęczenia – oczyszczają i napinają skórę, wyrównują jej koloryt, pomagają w pozbyciu się worków pod oczami! Warto zrobić coś dla siebie, by poczuć się piękniej – akceptacja swojego ciała jest kluczowa w budowaniu pozytywnego samopoczucia.

Hotel SPA – Łódzkie – koniecznie odwiedź Best Western Plus Hotel Podklasztorze – zadbaj o ukojenie dla swojego ciała i ciesz się wspaniale działającymi zabiegami!

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017