Ścieżka Kneipp’a i ścieżka wrażeń

Hotel Podklasztorze to niezwykły hotel SPA miejsce gdzie zadbaliśmy o Twój relaks i odprężenie. Poznaj dobroczynne działanie relaksującej kąpieli i odprężające działanie światła.

Ścieżka wrażeń

Ścieżka wrażeń, jest to połączenie strumieni wody ciepłej i zimnej z efektami świetlnymi oraz masażem stóp przez naturalne kamienie – otoczaki.

Podczas sensu strumienie wody ujędrniają ciało, pobudzają krążenia i odprężają.  Dodatkowo kolorowe światła  w ciepłej tonacji sprzyjają relaksowi, pogłębiają spokój i mają kojący wpływ na układ nerwowy.

Ścieżka Kneipp’a

Ścieżka Kneipp’a, składa się z naprzemiennie ułożonych wiader z ciepłą i zimną wodą. Podczas spaceru stopy są raz rozgrzewane w wodzie o temperaturze ok. 40°C przez około dwie minuty, a później schładzane w wodzie o temperaturze ok. 16°C przez 10-15 sekund.

Terapia ma bardzo dobrze wpływa na krążenie krwi i jest idealnym rozwiązaniem dla osób cierpiących na żylaki we wczesnym stadium a także na bóle głowy i migreny.


Poznaj nasze aktualne Menu SPA i zarezerwuj zabiegi

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017