fbpx

Ścieżka Kneipp’a i ścieżka wrażeń

Hotel Podklasztorze to niezwykły hotel SPA miejsce gdzie zadbaliśmy o Twój relaks i odprężenie. Poznaj dobroczynne działanie relaksującej kąpieli i odprężające działanie światła.

Ścieżka wrażeń

Ścieżka wrażeń, jest to połączenie strumieni wody ciepłej i zimnej z efektami świetlnymi oraz masażem stóp przez naturalne kamienie – otoczaki.

Podczas sensu strumienie wody ujędrniają ciało, pobudzają krążenia i odprężają.  Dodatkowo kolorowe światła  w ciepłej tonacji sprzyjają relaksowi, pogłębiają spokój i mają kojący wpływ na układ nerwowy.

Ścieżka Kneipp’a

Ścieżka Kneipp’a, składa się z naprzemiennie ułożonych wiader z ciepłą i zimną wodą. Podczas spaceru stopy są raz rozgrzewane w wodzie o temperaturze ok. 40°C przez około dwie minuty, a później schładzane w wodzie o temperaturze ok. 16°C przez 10-15 sekund.

Terapia ma bardzo dobrze wpływa na krążenie krwi i jest idealnym rozwiązaniem dla osób cierpiących na żylaki we wczesnym stadium a także na bóle głowy i migreny.


Poznaj nasze aktualne Menu SPA i zarezerwuj zabiegi

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Boże Narodzenie z atrakcjami dla całej rodziny

Rodzinna atmosfera, zapach pierników

Zobacz więcej

Weekend SPA dla Przyjaciółek

Beztroski relaks dla Ciebie, przyjaciółki, mamy, siostry...

Zobacz więcej

Weekend dla Dwojga! Zakochaj się na nowo

Hotel Podklasztorze to idealne miejsce na celebrowanie Waszej Miłości!

Zobacz więcej

HIT Jesienny pobyt: 4 NOCLEGI W CENIE 3!

Spędź wyjątkowy pobyt w hotelu zlokalizowanym na uboczu

Zobacz więcej

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu

fundusze europejskie
Best Western Rewards ®   |   Bestwestern.com
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated
Zobacz Best Western Plus Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017
Zmień rozmiar tekstów
Kontrast