Strefa basenowa w Hotelu Podklasztorze – zrelaksuj się!

Hotel Podklasztorze, czyli zabytkowy hotel mieszczący się w doskonale zachowanym kompleksie Opactwa Cystersów, to miejsce nie tylko historyczne. Ze względu na fakt, iż jest to hotel z basenem pod Warszawą, jest doskonałym miejscem na weekendowy relaks i odnowę. Co ważne, strefa basenowa oraz SPA są w trakcie renowacji, dlatego już niedługo, goście będą mogli cieszyć się jeszcze wyższym poziomem nowoczesności, połączonej z historycznym klimatem. Co czeka nas już niebawem? Sprawdź i zrelaksuj się!

Zabytkowy hotel Podklasztorze

Hotel Podklasztorze (hotel z basenem łódzkie), to miejsce nazywane perłą architektury romańskiej. Do Sulejowa, w którym hotel się znajduje, zjeżdżają się goście z całej Polski, a nawet zagranicy. Jest to bowiem jedyne tego typu miejsce, z tak niepowtarzalną atmosferą i klimatem. Co ważne, oprócz przesiąkniętych historią korytarzy i pokoi, znajdziemy w nim również odnowioną salę i plac zabaw dla najmłodszych, a także wspomnianą wyżej, rozbudowaną strefę basenową i SPA. Warto także wspomnieć o malowniczym położeniu budynku, który znajduje się w pobliżu Sulejowskiego Parku Krajobrazowego oraz Zalewu Sulejowskiego. Na miejscu czeka nas więc spotkanie nie tylko z historią, ale i naturą.

Strefa basenowa i SPA w hotelu Podklasztorze

Rozbudowywana strefa SPA, w tym także strefa basenowa, stanie się miejscem, w którym prostota i nowoczesność łączy się z luksusem. Do całego kompleksu Wellness & SPA zaliczać się będzie wyremontowany basen ze strefą jacuzzi oraz strefą dla dzieci, sześć gabinetów SPA, relaksacyjny basen floatingowy, tężnia solankowa oraz wiele innych atrakcji. Filozofia miejsca nawiązywać będzie do historii i życia codziennego cystersów, a więc apiterapii (leczenie miodem i produktami pszczelimi), zielarstwa oraz winiarstwa. Goście będą mogli skorzystać z licznych zabiegów opartych na tych właśnie składnikach, a w strefie saun pojawi się nawet miodowa sauna. Powstanie również gabinet masażu “wave balance”, pierwszy w Polsce. Aranżacja strefy SPA oraz basenów będzie modnym i eleganckim połączeniem kamienia, drewna i szkła. Mimo, iż miejsce stanie się komfortowe i luksusowe, zachowany zostanie jego historyczny charakter. Oprócz niesamowitej, historycznej atmosfery czekać na nas będzie więc wiele nowoczesnych rozwiązań. Będą to atrakcje typu “natryski wrażeń”, czyli gra dźwiękiem i światłem pod prysznicami, czy “rzeka”, po której spacerować będziemy bosymi stopami, a która natryskiwana będzie raz chłodną, a raz ciepłą wodą.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017