Sylwester bez balu – pomysły na Sylwestra w okolicach Łodzi

Ostatni wieczór roku to wyjątkowy czas. Większość z nas rzuca się wówczas w wir szampańskiej zabawy i świętuje do białego rana. Co jednak z tymi, którzy nie przepadają za szalonymi i intensywnymi imprezami? Mogą skorzystać z rozwiązań zakładających spędzenie Sylwestra bez balu. Ciekawym pomysłem jest na przykład spokojny Sylwester w hotelu, ale w okolicach Łodzi można skorzystać również z innych opcji.

Zalety Sylwestra bez balu

Dla niektórych noc sylwestrowa to czas na wyjątkową zabawę, na którą składa się mnóstwo tańca, alkoholu i szaleństwa. Tyle że to najczęściej wiąże się ze straconym pierwszym dniem stycznia. Sylwester bez balu daje pewność, że pierwszy dzień nowego roku będzie można poświęcić na spokojny odpoczynek, a początek stycznia nie będzie się wiązał ze wspomnieniami bólu głowy. Biorąc pod uwagę, że dzień po nocy sylwestrowej jest wolny od pracy, możemy go wykorzystać na rozwój swoich pasji czy zainteresowań.

Pomysły na Sylwestra bez balu

Jeśli w Sylwestra zrezygnujemy z udziału w balu lub hucznej imprezie, nie musi to oznaczać, że czeka nas nudny wieczór albo trzeba będzie wcześnie położyć się spać.

Sylwester w hotelu

Coraz większą popularnością cieszy się sylwestrowy wyjazd do hotelu. Niektórzy biorą udział w organizowanych tam przyjęciach, ale można zdecydować się również na zdecydowanie spokojniejszy wypoczynek. Wielu mieszkańców województwa łódzkiego w ostatnich dniach roku wpisuje w wyszukiwarkę hasła “Sylwester w hotelu Łódź” czy “hotel spa Łódź”. Specjalną ofertę na przełom grudnia i stycznia przygotował Hotel Podklasztorze w Sulejowie. Przy zarezerwowaniu pokoju na co najmniej trzy noce w okresie między 28 grudnia a 2 stycznia na gości czekają promocyjne ceny.

Dlaczego warto wybrać tę ofertę? To szansa, by spędzić Sylwester z dziećmi w hotelu. W budynkach wchodzących w skład średniowiecznego opactwa cystersów na gości czekają ciekawe rozrywki, z których można skorzystać cała rodzina. Jeśli pogoda pozwoli, można wybrać się na kulig. Dla tych, którzy nie lubią zimna, hotel przygotował gry planszowe i logiczne, wieczór z muzyką na żywo i seanse bajkowe przy gorącej czekoladzie.

Maraton filmowy

Zamiast 31 grudnia szykować suknię albo frak przed wyjściem do restauracji lub sali balowej, można założyć niezobowiązujący strój i wybrać się do kina. Wiele z nich w czasie nocy kończącej stary rok i rozpoczynającej nowy organizuje maratony filmowe. Dzięki temu można poznać najnowsze kinowe produkcje lub przypomnieć sobie ulubione filmy i za jednym zamachem obejrzeć na przykład trylogię “Władcy Pierścieni”, najlepsze filmy kina akcji czy zestaw horrorów.

Wieczór z rodziną i fajerwerkami

Sylwestrowy wieczór można również potraktować jako okazję do spotkania z rodziną. W domu wciąż jeszcze stoi choinka i unosi się świąteczny klimat, to więc dobry czas, by poświęcić nieco uwagi najbliższym. To dobry moment, by podsumować mijający rok, wspólnie spędzony czas umili też oczekiwanie na początek nowego roku. A przed północą można wybrać się na pokaz fajerwerków, których nie brakuje we wszystkich polskich miastach, lub samemu odpalić sztuczne ognie.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017