Wesele w Best Western Plus Hotelu Podklasztorze

Otoczenie i wnętrza Best Western Plus Hotelu Podklasztorze*** to idealne miejsce na ślub, wesele, jak również na ślubną sesję zdjęciową. Opactwo Cystersów zachwyca swoją wyjątkową architekturą i oryginalnością.

W ostatnich latach niezmienną popularnością cieszą się wesela w plenerze. Oglądając zdjęcia z takich uroczystości nie sposób nie zgodzić się z opinią, że mają one niezwykły urok, a wspomnienia tych magicznych chwil na pewno na długo zostaną w pamięci Nowożeńców oraz ich Gości.

W bliskim sąsiedztwie hotelu znajduje się zabytkowy XII-wieczny Kościół dzięki czemu można zorganizować ślub i wesele w jednym miejscu.

Goście z pewnością będą zachwyceni, obserwując Młodą Parę, która już jako Mąż i Żona, udaje się z Kościoła w kierunku sali weselnej.

Dla Tych, którym marzy się ślub w plenerze również mamy propozycję. Na hotelowym dziedzińcu, w samym sercu Opactwa Cystersów, organizujemy uroczystość na świeżym powietrzu.

Atutem tego wyjątkowego miejsca jest możliwość ślubu, wesela oraz zapewnienia wypoczynku po wspaniałej zabawie w luksusowym hotelu z basenem.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017