fbpx

Wesele w Best Western Plus Hotelu Podklasztorze

Otoczenie i wnętrza Best Western Plus Hotelu Podklasztorze*** to idealne miejsce na ślub, wesele, jak również na ślubną sesję zdjęciową. Opactwo Cystersów zachwyca swoją wyjątkową architekturą i oryginalnością.

W ostatnich latach niezmienną popularnością cieszą się wesela w plenerze. Oglądając zdjęcia z takich uroczystości nie sposób nie zgodzić się z opinią, że mają one niezwykły urok, a wspomnienia tych magicznych chwil na pewno na długo zostaną w pamięci Nowożeńców oraz ich Gości.

W bliskim sąsiedztwie hotelu znajduje się zabytkowy XII-wieczny Kościół dzięki czemu można zorganizować ślub i wesele w jednym miejscu.

Goście z pewnością będą zachwyceni, obserwując Młodą Parę, która już jako Mąż i Żona, udaje się z Kościoła w kierunku sali weselnej.

Dla Tych, którym marzy się ślub w plenerze również mamy propozycję. Na hotelowym dziedzińcu, w samym sercu Opactwa Cystersów, organizujemy uroczystość na świeżym powietrzu.

Atutem tego wyjątkowego miejsca jest możliwość ślubu, wesela oraz zapewnienia wypoczynku po wspaniałej zabawie w luksusowym hotelu z basenem.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Weekendowa podróż w czasie

Niezapomniana okazja do historycznych zmagań i biesiadowania niczym w średniowiecznych czasach

Zobacz więcej

Weekend SPA dla Przyjaciółek

Beztroski relaks dla Ciebie, przyjaciółki, mamy, siostry...

Zobacz więcej

Weekend dla Dwojga! Zakochaj się na nowo

Hotel Podklasztorze to idealne miejsce na celebrowanie Waszej Miłości!

Zobacz więcej

HIT Jesienny pobyt: 4 NOCLEGI W CENIE 3!

Spędź wyjątkowy pobyt w hotelu zlokalizowanym na uboczu

Zobacz więcej

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu

fundusze europejskie
Best Western Rewards ®   |   Bestwestern.com
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated
Zobacz Best Western Plus Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017
Zmień rozmiar tekstów
Kontrast