fbpx

Wesele w Best Western Plus Hotelu Podklasztorze

Otoczenie i wnętrza Best Western Plus Hotelu Podklasztorze*** to idealne miejsce na ślub, wesele, jak również na ślubną sesję zdjęciową. Opactwo Cystersów zachwyca swoją wyjątkową architekturą i oryginalnością.

W ostatnich latach niezmienną popularnością cieszą się wesela w plenerze. Oglądając zdjęcia z takich uroczystości nie sposób nie zgodzić się z opinią, że mają one niezwykły urok, a wspomnienia tych magicznych chwil na pewno na długo zostaną w pamięci Nowożeńców oraz ich Gości.

W bliskim sąsiedztwie hotelu znajduje się zabytkowy XII-wieczny Kościół dzięki czemu można zorganizować ślub i wesele w jednym miejscu.

Goście z pewnością będą zachwyceni, obserwując Młodą Parę, która już jako Mąż i Żona, udaje się z Kościoła w kierunku sali weselnej.

Dla Tych, którym marzy się ślub w plenerze również mamy propozycję. Na hotelowym dziedzińcu, w samym sercu Opactwa Cystersów, organizujemy uroczystość na świeżym powietrzu.

Atutem tego wyjątkowego miejsca jest możliwość ślubu, wesela oraz zapewnienia wypoczynku po wspaniałej zabawie w luksusowym hotelu z basenem.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Pakiet - Boże Narodzenie 2018

Rodzinne Święta w XII-wiecznym Opactwie Cystersów w Sulejowie

Zobacz więcej

Sylwester 2018 - sylwester w hotelu z basenem i SPA

Masz dość hucznych bali do samego rana? Szukasz spokojnego i ustronnego miejsca na spędzenie Sylwestra i Nowego Roku?

Zobacz więcej

Jesienna konferencja

Zorganizuj jesienną konferencję w XII. wiecznym opactwie w centrum Polski

Zobacz więcej

Weekend Listopadowy

Spędź wyjątkowy długi weekend w Hotelu Podklasztorze. Świętuj 100-lecie Niepodległości razem z nami!

Zobacz więcej

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu

Best Western Rewards ®   |   Bestwestern.com
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017
Zmień rozmiar tekstów
Kontrast

FreshMail.pl