Wieczór panieński w SPA – idealny pomysł na zabawę z klasą

Przed świadkową i druhnami stoi duże wyzwanie – to ich zadaniem jest zorganizowanie wieczoru panieńskiego, który na długo zapadnie w pamięci panny młodej. Trudności jest wiele – dopasowanie terminu, ciekawe zorganizowanie czasu, wybranie miejsca i stylu imprezy, który przypadnie wszystkim do gustu, a także zachowanie tych wszystkich aspektów w tajemnicy, przed przyszłą panną młodą. My przedstawimy Wam zalety wieczoru panieńskiego organizowanego w SPA i podpowiemy, na co zwrócić uwagę podczas wyboru odpowiedniego miejsca.

Dlaczego warto zdecydować się na SPA?

Coraz częściej panny młode nie mają ochoty na imprezy w klubach. Jest to związane ze stresem, który pojawia się przed ślubem i sprawia, że ta forma zabawy nie przynosi satysfakcji. W przypadku SPA jest zupełnie inaczej. Jest ono synonimem wypoczynku i relaksu, szczególnie, jeżeli wybierzemy miejsce oferujące masaże i zabiegi pielęgnacyjne. Taka forma wieczoru panieńskiego powinna przypaść każdej pannie młodej do gustu. Będzie to impreza z klasą, w 100% w kobiecym stylu. Może odbyć się nawet na kilka dni przed ślubem, ponieważ sprawi, że wszystkie uczestniczki zabawy będą odprężone i wypoczęte.

Jak zorganizować wieczór panieński w SPA?

Świadkowe i druhny najczęściej decydują się na weekend w SPA. Niekiedy jest on przedłużony i zaczyna się już w piątek. W tym przypadku warto poszukiwać pakietów SPA, które mogą pozytywnie wpłynąć na ostateczną cenę wyjazdu. Często problematyczną kwestią jest też lokalizacja miejsca, na które się zdecydujemy. W przypadku, gdy rodzina i przyjaciółki panny młodej mieszkają w różnych częściach polski, warto postawić na hotel ze SPA w Polsce centralnej lub hotel blisko Warszawy, do której jest bardzo dobry dojazd.

Wybierając hotel, w którym spędzimy ten wyjątkowy weekend, warto zwrócić uwagę na dostępność restauracji i baru hotelowego. Ważne, abyśmy w tym czasie nie musiały myśleć o przyrządzaniu dań i drinków, tylko cieszyły się wspólnie tym wyjątkowym czasem.

Szczególnie w sezonie letnim, postarajmy się wybrać miejsce, którego okolica jest malownicza – idealna do spacerów o zachodzie słońca, zorganizowania pikniku czy sesji zdjęciowej.

Na jakie zabiegi warto się zdecydować?

W pakiecie Wieczór Panieński w SPA hotelu Best Western Hotel Podklasztorze, dla panny młodej zaproponowano cysterską kąpiel w kozim mleku i płatkach róż. To idealny sposób na relaks, ale także na poprawienie stanu skóry. Właściwości protein mlecznych znane są już od starożytności, bowiem kąpiele w kozim mleku były sekretem piękna Kleopatry. Warto zdecydować się także na maseczkę, która przygotuje twarz przed nałożeniem intensywnego makijażu w dniu ślubu. Zważywszy na nasilający się stres związany ze zbliżającym się ślubem, warto zdecydować się również na relaksujący masaż całego ciała, najlepiej oparty o aromatyczne olejki.

 

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017