Zabiegi na ciało

Zabiegi (1 -3) oparte są na ekskluzywnej linii kosmetycznej SAINT MOLO.

Rytuał Bretania SAINT MOLO

Czas trwania: 115 min
Cena: 490 zł
Poczuj wiatr we włosach, zapomnij o codzienności i udaj się w podróż do Bretanii. Remineralizujący rytuał na ciało na bazie alg i morskich minerałów w tym magnezu. Rytuał rozpoczyna oczyszczający skórę peeling z glinki i soli morskiej który usuwa martwy naskórek i odblokowuje pory. Maska z alg nawilża , odżywia i regeneruje skórę. Specjalny masaż na bazie morskich składników głęboko relaksuje ciało oraz remineralizuje skórę.

Rytuał Bałtyk SAINT MOLO

Czas trwania: 115 min
Cena: 490 zł
Wybierz się w podróż nad Bałtyk i zadbaj o swoje ciało. Odmładzający rytuał na bazie rokitnika, różańca górskiego oraz bursztynu. Wyjątkowy peeling sproszkowanym bursztynem łagodnie oczyszcza skórę i przygotowuje ją na aplikację maski na bazie algi polarnej. To wyjątkowa odmiana algi, która posiada silne właściwości odżywcze i regenerujące ciało. Rytuał kończy masaż całego ciała na bazie oleju z rokitnika który posiada właściwości odmładzające i ujędrniające skórę.

Zabieg modelujący

Czas trwania: 50 min
Cena: 300 zł
Zabieg o działaniu redukującym toksyny, drenującym oraz stymulującym metabolizm na poziomie komórkowym. Specjalna maska o działaniu rozgrzewającym, wspomaga mechanizmy wyszczuplania i modelowania sylwetki. Kompleks olejów roślinnych zawartych w oleju do masażu ,odżywia, nawilża i rewitalizuje skórę.

Zabieg DETOX

Czas trwania: 50 min
Cena: 300 zł
Detoksykujący zabieg o działaniu antycellulitowym. Silne działanie drenujące zapewniają oleje z alg, które mają działanie lipolityczne. Zabieg pobudza krążenie w skórze oraz odtruwa ciało z toksyn. Morszczyn oraz olej z eukaliptusa, zawarte w masce stymulują procesy detoksykujące oraz poprawiają kondycję skóry.

Zabieg „lekkie nogi”

Czas trwania: 45 min
Cena: 240 zł
Natychmiastowy zabieg na zmęczone i obolałe nogi. Zmniejsza obrzęki kończyn dolnych, drenuje i stymuluje mikrokrążenie. Zabieg o działaniu nawilżającym oraz łagodzącym podrażnienia. Polecany osobom które czują dyskomfort z powodu zmęczonych nóg.

Rytuał Rassoul

Czas trwania: 30 min
Cena: 90 zł
Rassoul rozpoczyna się naniesieniem na ciało leczniczej glinki, w łaźni generowane jest suche gorące powietrze, w tym czasie glinka zasycha, a składniki odżywcze wnikają w głąb skóry, powietrze delikatnie zmienia się na ciepłe parowe, glinka na ciele zaczyna sie rozpływać; w tym czasie sugerowane jest wykonywanie peelingu całego ciała, delikatnie rozcierając glinkę.
Po skończonym rytuale konieczne jest skorzystanie z prysznica znajdującego się w pomieszczeniu Rassoul.

Peeling na sucho – szczotkowanie ciała

Czas trwania: 50 min
Cena: 350 zł
Zabieg szczotkowania ciała lub inaczej peeling na sucho.
Celem masażu jest nie tylko złuszczenie martwego naskórka, ale również detoks i pozbycie się toksyn, eliminuje zastoje wodne ( cellulit wodny ), obrzęki, poprawia cyrkulacje krwi i limfy. Skóra po zabiegu jest niesamowicie miękka, gładka i promienna.
Szczotka, Którą jest wykonywany zabieg jest w prezencie dla Gościa.

Sesja w basenie floatingowym

Czas trwania: do 45 min
Cena: w opisie
Wyjątkowy zabieg o działaniu relaksującym i usuwającym stres. Godzina seansu jest porównywalna do czterech godzin snu w nocy. Wysoka zawartość soli w basenie sprawia, że ciało unosi się na powierzchni i porównywane jest do lewitacji. Doskonała oferta dla osób które pracują w stresie i szukają ucieczki od codzienności.
Dla 1 osoby – cena: 120 zł
Dla 2 osób – cena: 200 zł
Karnet 3 sesje dla 1 osoby – cena: 330 zł
Karnet 3 sesje dla 2 osób – cena: 570 zł

Seanse odstresowujące w grocie i tężni solankowej

Czas trwania: w opisie
Cena: w opisie
Tężnia solankowa nasyca powietrze jodem, bromem i całą gamą mikroelementów takich jak magnez, brom, jod i całą gamą innych mikroelementów. Seanse wzmacniają odporność, podnoszą koncentrację a także poprawiają kondycję i wspomagają leczenie wielu chorób.
Dla 1 osoby – czas do 45 min – cena: 25 zł
Dla 2 osób – czas do 45 min – cena: 40 zł
Dla 1 osoby – nielimitowany dostęp – cena: 45 zł
Dla 2 osób – nielimitowany dostęp – cena: 80 zł
 • Rezerwacja zabiegów

  Zachęcamy do rezerwacji zabiegów z kilkudniowym wyprzedzeniem. Dzięki temu otrzymają Państwo najbardziej dogodne dla siebie terminy. Wykwalifikowany personel udzieli informacji dotyczących usług i poleci zabiegi dostosowane do Państwa potrzeb.

 • Wizyta w Monasterium SPA & Wellness

  Prosimy o przybycie do SPA 10 minut przed planowanym rozpoczęciem zabiegu. Jeśli pojawią się Państwo z opóźnieniem, zabieg może zostać skrócony bez możliwości obniżenia jego ceny. Dla zachowania najwyższej jakości i właściwego przebiegu wizyty w SPA prosimy, przed przystąpieniem do zabiegu, o zapoznanie się z Kartą Gościa. Jest ona uzupełniana tylko przy pierwszej wizycie i ma na celu zapoznanie się naszego personelu z aktualnym stanem Państwa zdrowia. Pozwoli to nam na prawidłowe dostosowanie zabiegu do Państwa potrzeb. Personel nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje zabiegów przeprowadzonych pomimo istniejących przeciwwskazań, które nie zostały ujawnione. Nie polecamy golić lub depilować skóry bezpośrednio przed zabiegami. Najlepiej wykonać takie zabiegi w dniu poprzedzającym wizytę w SPA. Nie zaleca się także korzystać z intensywnych kąpieli słonecznych w dniu zabiegu. Nasz personel poinformuje o wszystkich wskazaniach dotyczących pielęgnacji domowej po zakończeniu wizyty. Nasze SPA jest miejscem relaksu i odprężenia. Dlatego na terenie strefy SPA prosimy o zachowanie ciszy i nie używanie telefonów komórkowych. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy wstępu osobom pod wpływem alkoholu oraz przerwania zabiegu w przypadku niestosownego zachowania Gości. Dzieci do lat 16 mogą korzystać ze Spa&Wellness po wyrażeniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego.

 • Ubiór

  Proponujemy przybyć do strefy SPA w szlafroku i kapciach, które znajdują się w Państwa pokojach. Bieliznę jednorazową oraz ręczniki otrzymają Państwo od Naszego personelu. Paniom proponujemy przybyć bez makijażu. Sugerujemy pozostawić wszystkie wartościowe rzeczy, w tym biżuterię w pokoju Hotelowym. Spa nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy zagubione podczas zabiegów.

 • Rezygnacja z zabiegów

  Anulacji zabiegów mogą Państwo dokonać bezkosztowo na 8 godzin przed planowanym rozpoczęciem zabiegu. Jeśli poinformują Państwo o rezygnacji z zabiegu w późniejszym czasie zastrzegamy sobie prawo do obciążenia rachunku hotelowego 50% wartości zabiegu. Nie pojawienie się w umówionym terminie skutkuje naliczeniem 100% wartości zabiegu. Goście, nie korzystający z usług noclegowych w Hotelu POKLASZTORZE, którzy dokonują rezerwacji zabiegów w weekendy i święta, proszeni są o przedpłatę 50% wartości zabiegów. W przypadku nie zgłoszenia się w uzgodnionym terminie kwota nie podlega zwrotowi.

 • Pielęgnacja domowa

  Wykwalifikowany personel SPA zadba o przedłużenie efektów zabiegów podczas pielęgnacji domowej. Po zakończeniu wizyty otrzymają Państwo wskazówki dotyczące dalszej pielęgnacji. Skorzystanie z usług SPA jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. SPA zastrzega sobie prawo do zmiany oferty oraz godzin otwarcia.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017