fbpx

Drogi Gościu!

Nowy Rok – wielkie zmiany!
W naszym Hotelu trwają prace remontowe nad modernizacją strefy basenowej oraz SPA, w związku z tym hotel będzie nieczynny do 23.05.2019. Już niebawem nasi Goście będą mogli cieszyć się doskonałym relaksem i wypoczynkiem, które zapewnią: nowoczesny kompleks basenowy, z wydzieloną strefą dla dzieci, jacuzzi, basenem floatingowym, tężnią solankową oraz sześcioma gabinetami Spa.
Zapewniamy, że indywidualny charakter naszego obiektu stanie się jeszcze bardziej wyrazisty i dostrzegalny. Zmiany w Hotelu Podklasztorze z pewnością przypadną do gustu wszystkim naszym Gościom.
Otwieramy Hotel już w maju. Nowa strefa basenowa oraz SPA & WELLNESS dostępna będzie dla Gości w III kwartale 2019 r.

zamknij

Atrakcje

W Hotelu Podklasztorze z pewnością nie będziesz się nudzić. Niezależnie od pory roku oferujemy mnóstwo atrakcji dla całej rodziny. Od błogiego relaksu w strefie SPA do wyczerpującego wysiłku podczas wycieczki rowerowej wokół Jeziora Sulejowskiego. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi możliwościami.

Atrakcje w hotelu

Hotel Podklasztorze to nie tylko magiczne miejsce ze względu na historię XII-wiecznego Opactwa Cystersów, ale to również moc atrakcji czekających na naszych Gości. U nas nawet podczas niesprzyjającej pogody z pewnością nie będziesz się nudzić. Przekonaj się sam.

W pobliżu Hotelu

Niezwykłe położenie hotelu tuż nad Jeziorem Sulejowskim i nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy sprawia, że amatorzy sportów wodnych nie będą chcieli stąd wyjeżdzać. Ponadto moc atrakcji czeka na miłośników przejażdżek konnych czy błogiego odpoczynku na łonie przyrody.

Atrakcje Regionu

Jeśli przy okazji noclegów w hotelu lubisz poznać również okolice miejsca w, którym przebywasz, to z pewnością u nas nie będziesz się nudził. Zarezerwuj jednak więcej niż dwa dni, bo pięknych miejsc jest dużo. Polecamy zwłaszcza Niebieskie Źródła w Tomaszowie Mazowieckim. Zobacz co jeszcze możesz zwiedzić.

Szlaki

Ze względu na swoje malownicze położenie Hotelu Podklasztorze i okolica obfituje w wiele tras rowerowych i turystycznych. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Wakacje nad Zalewem Sulejowskim w Best Western Plus Hotel Podklasztorze

Magiczne wakacje 2019 w Best Western Hotel Trybunalski

Zobacz więcej

Dla nowożeńców

Podróż poślubna to idealna okazja by pozwolić sobie na coś wyjątkowego. Nie szukaj daleko, szczęście jest tak blisko.

Zobacz więcej

Weekend z Przyjaciółką

Spa & Wellness w Best Western Plus Hotel Podklasztorze zaprasza na weekend z przyjaciółką

Zobacz więcej

HONEY SPA

Spa & Wellness w Best Western Plus Hotel Podklasztorze w niepowtarzalnym klimacie kompleksu cysterskich budowli serdecznie zaprasza na Miodowe spa dla dwojga

Zobacz więcej

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu

Best Western Rewards ®   |   Bestwestern.com
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017
Zmień rozmiar tekstów
Kontrast

FreshMail.pl