Hotel przyjazny rodzinie

„Dziecko Vip w Hotelu”
Zdajemy sobie sprawę, że to właśnie potrzeby najmłodszych są najważniejsze i często rzutują na pobyt i samopoczucie rodziców.

Dla Najmłodszych Gości czeka:

 • Sala Zabaw dla Dzieci w Hotelu Podklasztorze to przyjazne i kolorowe miejsce, które sprawi, że dzieci spędzą radosne i pełne przygód chwile. Na życzenie rodziców opiekunka zadba o wolny czas najmłodszych Gości w Hotelu Podklasztorze
 • Plac zabaw na dziedzińcu hotelowym. Dla maluchów zostały przygotowane m.in. trampolina, zjeżdżalnia, huśtawki oraz piaskownica. Plac zabaw znajduje się zaraz obok ogródka hotelowego naszej restauracji, dzięki czemu rodzice mogą obserwować swoje pociechy popijając kawę lub herbatę
 • Pakiet powitalny w recepcji : niespodzianka dla najmłodszych
 • W Restauracji Miód i Wino:
  • dziecięca karta menu przygotowana przez naszego Szefa Kuchni
  • krzesełko dla dzieci
  • jednorazowe śliniaczki
  • plastikowa zastawa i sztućce dla dzieci
  • podgrzewacz i sterylizator (2w1) do butelek i słoiczków
  • zabawki dla dzieci
  • mobilny przewijak na kółkach
 • W pokoju hotelowym: łóżeczko dla dziecka (kołderka, pościel, poduszeczka, dodatkowy kocyk), podgrzewacz do butelek, przewijak, wanienka do kąpieli, mata antypoślizgowa, nakładka na sedes oraz podest łazienkowy.

Dodatkowo Recepcja posiada leki przeciwbólowe i termometr bezdotykowy firmy Babyono oraz kontakt do lekarza pierwszej pomocy.

Na specjalne życzenie naszych Gości jesteśmy w stanie zorganizować wykwalifikowaną opiekunkę dla dzieci.

Organizujemy imprezy dziecięce, Kinderbale, urodziny dla dzieci.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017