fbpx

Jak zorganizować wyjątkowe zaręczyny – podpowiadamy

Chwila zaręczyn jest momentem, który powinniście wspominać z uśmiechem do końca życia. Pierścionek jest dowodem miłości, obietnicą wierności i długiego, wspólnego, szczęśliwego życia. Każde spojrzenie na ten wyjątkowy element biżuterii powinno przywoływać piękne wspomnienia romantycznych chwil i emocji. Jednak jak zorganizować zaręczyny, aby było co wspominać?

1. Zaręczyny – hotel i romantyczny weekend

Jednym z bardziej klasycznych i niezawodnych pomysłów na wyjątkowe zaręczyny jest pobyt w luksusowym hotelu. Romantyczny weekend, hotel, SPA, restauracja z pysznym jedzeniem, piękny i wygodny apartament w widokiem. Wszystkie te elementy składają się na atmosferę, w której kobieta poczuje się rozpieszczana. Decydując się na tego rodzaju oświadczyny możemy skorzystać z wielu oryginalnych ofert, które zwykle proponuje dany hotel. Pakiet zaręczynowy obejmuje często wystawną kolację z niesamowitym widokiem, pobyt w luksusowym SPA oraz apartament dla świeżo upieczonych narzeczonych, przystrojony np. płatkami róż. Zaręczyny pamięta się do końca życia, dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów, szczególnie jeśli bycie romantycznych to nie nasza bajka.

2. Zaręczyny – wszechobecna natura i milion gwiazd

Wycieczka w góry, do urokliwego lasu lub nad jezioro albo mało obleganą plażę może być świetnym pomysłem jeśli chcemy, aby podczas zaręczyn nikt nam nie towarzyszył. Piękne widoki i wszechobecna natura dodają sytuacji dodatkowej, niesamowitej atmosfery. Najlepszym momentem na oświadczyny w “terenie” jest wschód albo zachód słońca, który w tych przepięknych okolicznościach prezentuje się naprawdę romantycznie. Popularne jest także zadanie tego najważniejszego pytania pod gwiazdami, które w pełnej okazałości możemy oglądać jedynie za miastem, gdzie nie świeci zbyt wiele lamp. Takie zaręczyny na pewno będziecie jeszcze długo wspominać ze wzruszeniem.

3. Zaręczyny – śniadania do łóżka lub kolacja przy świecach

Jeśli wystawne kolacje w restauracjach to nie wasz styl, a wyjazd na łono natury nie jest w najbliższym czasie możliwy, pozostają zaręczyny w Twoim lub waszym mieszkaniu. Wyborną kolację możemy przygotować w domu, zrobić to razem lub zaskoczyć partnerkę swoimi umiejętnościami. Romantyczna kolacja przy świecach we dwoje, to jedna z najbardziej wyjątkowych chwil jakie możemy zorganizować. Świetnym pomysłem jest także podanie ulubionego śniadania do łóżka z wyjątkową oprawą, np. kwiatami, po czym uklęknięcie i zadanie tego najważniejszego pytania. Takie zaręczyny są niezwykle intymne i romantyczne.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Boże Narodzenie z atrakcjami dla całej rodziny

Rodzinna atmosfera, zapach pierników

Zobacz więcej

Weekend SPA dla Przyjaciółek

Beztroski relaks dla Ciebie, przyjaciółki, mamy, siostry...

Zobacz więcej

Weekend dla Dwojga! Zakochaj się na nowo

Hotel Podklasztorze to idealne miejsce na celebrowanie Waszej Miłości!

Zobacz więcej

HIT Jesienny pobyt: 4 NOCLEGI W CENIE 3!

Spędź wyjątkowy pobyt w hotelu zlokalizowanym na uboczu

Zobacz więcej

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu

fundusze europejskie
Best Western Rewards ®   |   Bestwestern.com
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated
Zobacz Best Western Plus Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017
Zmień rozmiar tekstów
Kontrast