Jak zorganizować wyjątkowe zaręczyny – podpowiadamy

Chwila zaręczyn jest momentem, który powinniście wspominać z uśmiechem do końca życia. Pierścionek jest dowodem miłości, obietnicą wierności i długiego, wspólnego, szczęśliwego życia. Każde spojrzenie na ten wyjątkowy element biżuterii powinno przywoływać piękne wspomnienia romantycznych chwil i emocji. Jednak jak zorganizować zaręczyny, aby było co wspominać?

1. Zaręczyny – hotel i romantyczny weekend

Jednym z bardziej klasycznych i niezawodnych pomysłów na wyjątkowe zaręczyny jest pobyt w luksusowym hotelu. Romantyczny weekend, hotel, SPA, restauracja z pysznym jedzeniem, piękny i wygodny apartament w widokiem. Wszystkie te elementy składają się na atmosferę, w której kobieta poczuje się rozpieszczana. Decydując się na tego rodzaju oświadczyny możemy skorzystać z wielu oryginalnych ofert, które zwykle proponuje dany hotel. Pakiet zaręczynowy obejmuje często wystawną kolację z niesamowitym widokiem, pobyt w luksusowym SPA oraz apartament dla świeżo upieczonych narzeczonych, przystrojony np. płatkami róż. Zaręczyny pamięta się do końca życia, dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów, szczególnie jeśli bycie romantycznych to nie nasza bajka.

2. Zaręczyny – wszechobecna natura i milion gwiazd

Wycieczka w góry, do urokliwego lasu lub nad jezioro albo mało obleganą plażę może być świetnym pomysłem jeśli chcemy, aby podczas zaręczyn nikt nam nie towarzyszył. Piękne widoki i wszechobecna natura dodają sytuacji dodatkowej, niesamowitej atmosfery. Najlepszym momentem na oświadczyny w “terenie” jest wschód albo zachód słońca, który w tych przepięknych okolicznościach prezentuje się naprawdę romantycznie. Popularne jest także zadanie tego najważniejszego pytania pod gwiazdami, które w pełnej okazałości możemy oglądać jedynie za miastem, gdzie nie świeci zbyt wiele lamp. Takie zaręczyny na pewno będziecie jeszcze długo wspominać ze wzruszeniem.

3. Zaręczyny – śniadania do łóżka lub kolacja przy świecach

Jeśli wystawne kolacje w restauracjach to nie wasz styl, a wyjazd na łono natury nie jest w najbliższym czasie możliwy, pozostają zaręczyny w Twoim lub waszym mieszkaniu. Wyborną kolację możemy przygotować w domu, zrobić to razem lub zaskoczyć partnerkę swoimi umiejętnościami. Romantyczna kolacja przy świecach we dwoje, to jedna z najbardziej wyjątkowych chwil jakie możemy zorganizować. Świetnym pomysłem jest także podanie ulubionego śniadania do łóżka z wyjątkową oprawą, np. kwiatami, po czym uklęknięcie i zadanie tego najważniejszego pytania. Takie zaręczyny są niezwykle intymne i romantyczne.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017