Konferencje

Cechą, którą wyróżnia Hotel Podklasztorze na tle innych hoteli konferencyjnych jest przede wszystkim autentyczny wystrój wnętrz XII-wiecznego Opactwa oraz wyjątkowe położenie tuż nad Zalewem Sulejowskim i rzeką Pilicą, z dala od zgiełku miast. To wszystko w samym centrum Polski, zaledwie 140 km od Warszawy.

Oferta Konferencyjna

Hasłem przyświecającym organizacji konferencji, szkoleń, sympozjów w Hotel Podklasztorze jest profesjonalizm w każdym szczególe.
Zapewniamy komfortowe warunki do przeprowadzenia zarówno kameralnych spotkań biznesowych, jak i skomplikowanych logistycznie przedsięwzięć. Spotkajmy się z entuzjazmem !

Atrakcje dla grup

Szukasz idealnego hotelu na organizację szkolenia, ale nie masz pomysłu na dodatkowe atrakcje? Opisz nam swoich odbiorców a my na specjalne życzenie przygotujemy plan imprezy z indywidualnym programem.

Spa dla grup

Po wyczerpującym dniu na Gości czekają chwile relaksu i odprężenia w nowo otwartym basenie i bogato wyposażonej strefie Wellness, w skład której wchodzą m.in. Łaźnie Klasztorne: sauna sucha miodowo – ziołowa oraz sauna parowa z funkcją rassoul, ścieżka Kneipp’a, natryski wrażeń. W pierwszym Klasztornym Spa w Polsce każdy odszuka spokój, zregeneruje siły, przywróci harmonię ciała i ducha. Zobacz jakie propozycje zabiegów dla Grup dla Was przygotowaliśmy.

Oferta Specjalna dla Grup

Organizujesz konferencję, podsumowanie roku lub wyjazd integracyjny? Teraz możesz otrzymać jeszcze więcej! Wystarczy, że zaplanujesz swoje wydarzenie, a otrzymasz wyjątkową ofertę!

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Boże Narodzenie z atrakcjami dla całej rodziny podczas pobytu służbowego

Rodzinna atmosfera, zapach pierników

Zobacz więcej

Weekend SPA dla Przyjaciółek

Beztroski relaks dla Ciebie, przyjaciółki, mamy, siostry...

Zobacz więcej

Weekend dla Dwojga! Zakochaj się na nowo

Hotel Podklasztorze to idealne miejsce na celebrowanie Waszej Miłości!

Zobacz więcej

HIT Jesienny pobyt: 4 NOCLEGI W CENIE 3!

Spędź wyjątkowy pobyt w hotelu zlokalizowanym na uboczu

Zobacz więcej

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu

fundusze europejskie
Zobacz Best Western Plus Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017
Zmień rozmiar tekstów
Kontrast