Konferencje

Cechą, którą wyróżnia Hotel Podklasztorze na tle innych hoteli konferencyjnych jest przede wszystkim autentyczny wystrój wnętrz XII-wiecznego Opactwa oraz wyjątkowe położenie tuż nad Zalewem Sulejowskim i rzeką Pilicą, z dala od zgiełku miast. To wszystko w samym centrum Polski, zaledwie 140 km od Warszawy.

Oferta Konferencyjna

Hasłem przyświecającym organizacji konferencji, szkoleń, sympozjów w Hotel Podklasztorze jest profesjonalizm w każdym szczególe.
Zapewniamy komfortowe warunki do przeprowadzenia zarówno kameralnych spotkań biznesowych, jak i skomplikowanych logistycznie przedsięwzięć. Spotkajmy się z entuzjazmem!

Atrakcje dla grup

Szukasz idealnego hotelu na organizację szkolenia, ale nie masz pomysłu na dodatkowe atrakcje? Opisz nam swoich odbiorców a my na specjalne życzenie przygotujemy plan imprezy z indywidualnym programem.

Spa dla grup

Po wyczerpującym dniu na Gości czekają chwile relaksu i odprężenia w nowo otwartym basenie i bogato wyposażonej strefie Wellness, w skład której wchodzą m.in. Łaźnie Klasztorne: sauna sucha miodowo – ziołowa oraz sauna parowa z funkcją rassoul, ścieżka Kneipp’a, natryski wrażeń. W pierwszym Klasztornym Spa w Polsce każdy odszuka spokój, zregeneruje siły, przywróci harmonię ciała i ducha. Zobacz jakie propozycje zabiegów dla Grup dla Was przygotowaliśmy.

Oferta Specjalna dla Grup

Organizujesz konferencję, podsumowanie roku lub wyjazd integracyjny? Teraz możesz otrzymać jeszcze więcej! Wystarczy, że zaplanujesz swoje wydarzenie, a otrzymasz wyjątkową ofertę!

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017