Restauracja

Restauracja Miód i Wino to stylizowane i historyczne wnętrze, gdzie każdy szczegół ma znaczenie. Niezwykłe miejsce jest idealnym tłem dla wyjątkowego menu przygotowanego przez naszego Szefa Kuchni.

Godziny otwarcia restauracji:

Poniedziałek: 13:00-22:00

zamówienia prosimy składać do godz. 21:30

Wtorek – Czwartek: 12:00-22:00

zamówienia prosimy składać do godz. 21:30

Piątek-Sobota: 12:00-23:00

zamówienia prosimy składać do godz. 22:00

 Niedziela: : 12:00-22:00

zamówienia prosimy składać do godz. 21:30

Browar restauracyjny

Witamy w Browarze Podklasztorze, w którym przeszłość zatoczyła krąg, a browar cysterski właśnie przechodzi odrodzenie. W tajemniczej niedalekiej przeszłości piwo cysterskie znane było tylko w najbliższej okolicy. Po 105 latach, w starych murach zakonu Cysterskiego zapach warzonego piwa unosi się ponownie, a smak złocistego trunku na nowo gości na naszych stołach.

Menu

Szukasz odpowiedniego miejsca z dobrą kuchnią? Poznaj nasze menu z daniami regionalnymi inspirowanymi kuchnią klasztorną...

Przyjęcia okolicznościowe

Idealne miejsce na organizację Twojego przyjęcia okolicznościowego? Zorganizujemy za Ciebie Twoje wymarzone wesele, komunię czy chrzciny. Dowiedz się więcej.

Produkty Regionalne

W miejscu Restauracji Miód i Wino w czasach świetności Opactwa Cystersów w Sulejowie znajdowała się kiedyś gorzelnia, w której Mnisi produkowali najlepsze alkohole. Delektowanie się szlachetnym smakiem nie tylko w mroźne bądź słotne dni, związane było z pewnym rytuałem. Ten oto rytuał owocował poprawą nastroju wśród degustujących.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017