Restauracja

Restauracja Miód i Wino to stylizowane i historyczne wnętrze, gdzie każdy szczegół ma znaczenie. Niezwykłe miejsce jest idealnym tłem dla wyjątkowego menu przygotowanego przez naszego Szefa Kuchni.

Godziny otwarcia restauracji:

Poniedziałek: 13:00-22:00

zamówienia prosimy składać do godz. 21:30

Wtorek – Czwartek: 12:00-22:00

zamówienia prosimy składać do godz. 21:30

Piątek-Sobota: 12:00-23:00

zamówienia prosimy składać do godz. 22:00

 Niedziela: : 12:00-22:00

zamówienia prosimy składać do godz. 21:30

Browar restauracyjny

Witamy w Browarze Podklasztorze, w którym przeszłość zatoczyła krąg, a browar cysterski właśnie przechodzi odrodzenie. W tajemniczej niedalekiej przeszłości piwo cysterskie znane było tylko w najbliższej okolicy. Po 105 latach, w starych murach zakonu Cysterskiego zapach warzonego piwa unosi się ponownie, a smak złocistego trunku na nowo gości na naszych stołach.

Produkty Regionalne

W miejscu Restauracji Miód i Wino w czasach świetności Opactwa Cystersów w Sulejowie znajdowała się kiedyś gorzelnia, w której Mnisi produkowali najlepsze alkohole. Delektowanie się szlachetnym smakiem nie tylko w mroźne bądź słotne dni, związane było z pewnym rytuałem. Ten oto rytuał owocował poprawą nastroju wśród degustujących.

Menu

Szukasz odpowiedniego miejsca z dobrą kuchnią? Poznaj nasze menu z daniami regionalnymi inspirowanymi kuchnią klasztorną...

Przyjęcia okolicznościowe

Idealne miejsce na organizację Twojego przyjęcia okolicznościowego? Zorganizujemy za Ciebie Twoje wymarzone wesele, komunię czy chrzciny. Dowiedz się więcej.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017
Zmień rozmiar tekstów
Kontrast