SPA & WELLNESS

Poczuj relaks w nieziemskim wydaniu, doświadcz dotyku czystej  natury i celebruj prawdziwe duchowe piękno, jakie masz w sobie. SPA Hotel Podklasztorze to zakonne rytuały urody i świątynia dobrego samopoczucia która zabierze Ciebie w niesamowitą przygodę WELLNESS&SPA.

Jesteś tu i teraz, zatrzymaj swoje myśli – oddaj się w nasze ręce.

Strefa Wellness

Hotel Podklasztorze szczyci się jedną z najnowszych stref Wellness w centralnej Polsce. Strefa basenowa i sauny zostały oddane do użytku Gości w lutym 2020 r.
Historyczne wnętrza XII-wiecznego Opactwa Cystersów, średniowieczne chorały i gwieździste niebo sprawia, że jest to wyjątkowe miejsce sprzyjające relaksowi, wyciszeniu i kontemplacji.
Ciesz się doskonałym relaksem i wypoczynkiem, które zapewnią nowoczesny kompleks basenowy, z wydzieloną strefą dla dzieci, jacuzzi, basenem floatingowym, tężnią solankową, grotą solną oraz sześcioma gabinetami Spa.
Poznaj menu Monasterium SPA

Menu Monasterium SPA

SPA w Hotelu Podklasztorze to komfortowe gabinety zlokalizowane w zabytkowych wnętrzach XII-wiecznego Opactwa Cystersów. Lewitacyjny basen floatingowy, relaksująca grota solna, innowacyjne zabiegi WaveBalance - to tylko niektóre z możliwości jakie oferujemy w Hotelu Podklasztorze. Tylko u nas, zaznasz prawdziwego relaksu korzystając z zabiegów opartych na autorskich rytuałach Cystersów bazujących na regionalnych i naturalnych produktach. Dla pragnących luksusu polecamy światowej klasy zabiegi na markach kosmetyków Saint Molo.

DAY SPA

Czasem brakuje nam czasu na kilkudniowy relaks. W związku z tym przygotowaliśmy dla Was dzienne programy Spa tak, abyście mogli choć odrobinę czasu spędzić w krainie relaksu i odprężenia

Basen floatingowy

Basen floatingowy w Hotelu Podklasztorze to jest rozwiązanie, które stworzyliśmy dla Gości, którzy żyją wyjątkowo intensywnie i szybko. Marzysz aby chociaż na chwilę się odpręzyć i zapomnieć o otaczającym Cie świecie? Nie umiesz już odpoczywać i ciągle przepełnia Cię uczucie stresu i strachu?
Znaleźliśmy właśnie idealny sposób aby pomóc Ci się zrelaksować.

Łaźnia klasztorna

Hotel Podklasztorze to nie tylko zwykły hotel ze spa, to rozbudowana strefa relaksu i odnowy biologicznej. Poznaj kojące i zdrowotne właściwości łaźni parowo – błotnej z funkcją Rassoul. Zadbaj o swój organizm i dzięki kąpielom parowym pozbądź się z organizmu zbędnych produktów przemiany materii i toksyn.

Sauna ziołowa Mnichów

W naszym nowym kompleksie SPA przygotowaliśmy również saunę suchą fińską wzbogaconą o wyjątkową opcję aromaterapii ziołowej. Korzystając z dobrodziejstw natury i doświadczenia mnichów, którzy już od XII-wieku kultywowali ziołolecznictwo proponujemy rozwiązania znane od wieków. Zioła stosowane w naszych gabinetach, pochodzą z ogrodu hotelowego, w którym Szef Kuchni Restauracji Miód i Wino: tymiankiem, miętą czy melisą.

Grota solankowa i tężnia

W Hotelu Podklasztorze stworzyliśmy wyjątkowe miejsce relaksu i odprężenia czerpiące z sił natury, gdzie panuje niepowtarzalny mikroklimat, a powietrze jest nieskazitelnie czyste wypełnione mikroelementami i pierwiastkami o zbawiennym działaniu dla naszego organizmu.

Ścieżka Kneipp’a i ścieżka wrażeń

Hotel Podklasztorze to niezwykły hotel SPA miejsce gdzie zadbaliśmy o Twój relaks i odprężenie. Poznaj dobroczynne działanie relaksującej kąpieli i odprężające działanie światła.

Spa dla dzieci

Hotel Podklasztorze to idealny hotel na rodzinny wypoczynek. Hotel Przyjazny Rodzinie oferuje szereg udogodnień dla najmłodszych Gości. Zachęcamy do zapoznania się z proponowaną ofertą zabiegów Spa dla dzieci.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017