Wymarzony ślub cywilny w plenerze i wesele na dziedzińcu

W ofercie naszego hotelu mamy możliwość zorganizowania wesela na dziedzińcu lub w plenerze.

Wesele i ślub w plenerze

Szczególnym zainteresowaniem młodych zakochanych cieszą się romantyczne zaślubiny na dziedzińcu hotelowym, w którym ślubu udziela Urzędnik Stanu Cywilnego w Hotelu Podklasztorze. Wyjątkowa lokalizacja Hotelu nad błękitnymi wodami rzeki, w środku dawnej Puszczy Pilickiej, otoczonego majestatycznymi zabudowaniami XII-wiecznego Opactwa Cystersów oraz piękne zadbane alejki zieleni sprawiają, że jest to wymarzone miejsce również na organizację wesela plenerowego.

Namiot Weselny

Hotel Podklasztorze posiada w ofercie specjalnie przystosowany namiot o wymiarach 10×25 m, który może pomieścić do 130 osób. Proponujemy organizację wesela na niezwykle eleganckich, okrągłych stołach. Zadbamy o miejsce uroczystości, oprawę muzyczną oraz dekoracje. To co nas wyróżnia, to indywidualny charakter każdej imprezy, dopasowany do Państwa potrzeb, wizji i marzeń. Z nami zorganizujesz wesele marzeń…

Galeria Zdjęć

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć prezentujących wesela organizowane na dziedzińcu Hotelu Podklasztorze.


Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017