Bon turystyczny w Hotelu Podklasztorze? Jasne, że tak!

A co to takiego?

Bon turystyczny został stworzony z myślą o rodzinach. Jest formą wsparcia zarówno dla polskich rodzin, jak i branży turystycznej, w gorszym dla wszystkich momencie – słabszym funkcjonowaniu gospodarki, spowodowanym przez pandemię COVID-19 . Każdej rodzinie przysługuje jednorazowo 500 zł na każde dziecko do 18 roku życia.

Za pomocą bonu turystycznego każda z rodzin może rozliczyć pobyt swoich dzieci w miejscach noclegowych. Jest on wydawany w formie elektronicznej i ważny jest do końca marca 2022 roku.

Jak wykorzystać bon turystyczny?

Na jesienny, kilkudniowy wyjazd z dziećmi najlepiej jest wybrać hotel z basenem. Hotel Podklasztorze to najlepszy hotel w Polsce na taki wypad. Można tu znaleźć mnóstwo atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i tych najstarszych wczasowiczów.

Jest to idealny moment na wykorzystanie bonu turystycznego – jak to zrobić?

Należy znać kod obsługi płatności. Recepcjonista wprowadza go do systemu, a następnie wygenerowany zostaje nowy kod potwierdzający płatność. Jest on wysyłany wiadomością SMS na numer telefonu właściciela bonu turystycznego. Kod zostaje ponownie wprowadzony do systemu przez pracownika hotelu i automatycznie rozliczany.

Pieniądze z bonu można wykorzystać częściowo, dzięki temu reszta środków pozostaje do wykorzystania w innym terminie. Jeśli koszt pobytu przekracza sumę bonu, wtedy można uzupełnić płatność kartą, gotówką lub przelewem.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zabytkowego i historycznego hotelu w centralnej Polsce oraz do wykorzystania w nim bonu turystycznego. Hotel Podklasztorze to najlepszy hotel w Polsce, który zapewnia wiele atrakcji dla młodszych i starszych Gości.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017