Cysterskie rytuały autorskie

Autorskie rytuały, zbudowane są na bazie naturalnych surowców roślinnych które były uprawiane przez zakonników. Do dzisiaj są elementem krajobrazu Sulejowa i to one były inspiracją w tworzeniu wyjątkowych receptur naszych rytuałów SPA Hotel Podklasztorze. Lawendowe pola , białe lilie  oraz tytoń i  miododajne pasieki wokół cysterskiego  klasztoru do dzisiaj są elementem otoczenia hotelu. Dzisiaj są to cenione surowce kosmetyczne które wykorzystywane są w najlepszych rytuałach  SPA. Autorskie rytuały SPA Hotel Podklasztorze to niebiański relaks w zgodzie z naturą.

Piaski nad Pilicą

Czas trwania: 45 min
Cena: 240 zł
Zabieg peelingujący na ciało. Drobne ziarna piasku, oczyszczają ciało, usuwają drobne zanieczyszczenia oraz niwelują przebarwienia na ciele. Zabieg kończy się wmasowaniem olejku do ciała który zmiękcza skórę i czyni ją idealnie gładką.

CistercianSPA

Czas trwania: 100 min
Cena: 420 zł
Ogrody cystersów od zawsze pachniały różami. Wokół klasztoru można było cieszyć się zapachem tych wyjątkowych roślin. Na bazie zapachu różanego i sensorycznych doznań zbudowany jest rytuał CisterianSPA. Na wstępie ciało jest oczyszczane różanym peelingiem. Następnie relaksujący masaż całego ciała na bazie masła różanego dopełnia ten mistyczny rytuał. Rytuał kończy seans w grocie solnej przy filiżance herbaty różanej.

Lawendowe łąki

Czas trwania: 100 min
Cena: 420 zł
Aromatyczny rytuał pielęgnacyjny na bazie lawendy, która okala teren wokół klasztoru. Łagodny peeling usuwa zanieczyszczenia i oczyszcza pory skóry. Uspokajający masaż lawendowymi stemplami, głęboko rozluźnia i relaksuje ciało. Rytuał kończy relaksujący seans w grocie solnej przy filiżance herbaty z lawendy.

Skarby Burgundii nad Pilicą

Czas trwania: 100 min
Cena: 450 zł
Wyjątkowy rytuał na bazie czerwonego wina. Rozpoczyna go łagodny peeling całego ciała o działaniu ujędrniającym. Masaż aromaterapeutyczny całego ciała masłem z czerwonego wina łagodzi napięcie i ma działanie przeciwstarzeniowe. Kieliszek czerwonego cysterskiego wina dopełnia działanie antyoksydacyjne rytuału i poprawia metabolizm.

Miodowa symfonia / Ule podklasztorza

Czas trwania: 100 min
Cena: 450 zł
Oczyszczający rytuał na bazie naturalnego miodu z podklasztornych pasiek. Działanie oczyszczające i detoksykujące tego wyjątkowego, naturalnego kosmetyku, jakim jest miód były inspiracją dla naszego rytuału. Rozpoczyna go relaksacyjny masaż pleców i nóg tylnej części ciała z wykorzystaniem ciepłego miodu. Następnie okład z naturalnego miodu oczyszcza i regeneruje skórę. Rytuał kończy relaksujący seans w grocie solnej przy kubku miodu pitnego.

Biesiada rycerza zakonu

Czas trwania: 100 min
Cena: 420 zł
Rytuał cystersów dla mężczyzn na bazie tytoniu i piwa. Rozpoczyna go peeling ciała o zapachu tytoniu , który usuwa martwy naskórek i oczyszcza skórę. Intensywny masaż klasyczny całego ciała, ciepłym olejem o zapachu tytoniu , usuwa napięcia mięśniowe i relaksuje ciało. Rytuał wieńczy wizyta w grocie solnej z kuflem regionalnego piwa z browaru „Podklasztorze”.
 • Rezerwacja zabiegów

  Zachęcamy do rezerwacji zabiegów z kilkudniowym wyprzedzeniem. Dzięki temu otrzymają Państwo najbardziej dogodne dla siebie terminy. Wykwalifikowany personel udzieli informacji dotyczących usług i poleci zabiegi dostosowane do Państwa potrzeb.

 • Wizyta w Monasterium SPA & Wellness

  Prosimy o przybycie do SPA 10 minut przed planowanym rozpoczęciem zabiegu. Jeśli pojawią się Państwo z opóźnieniem, zabieg może zostać skrócony bez możliwości obniżenia jego ceny. Dla zachowania najwyższej jakości i właściwego przebiegu wizyty w SPA prosimy, przed przystąpieniem do zabiegu, o zapoznanie się z Kartą Gościa. Jest ona uzupełniana tylko przy pierwszej wizycie i ma na celu zapoznanie się naszego personelu z aktualnym stanem Państwa zdrowia. Pozwoli to nam na prawidłowe dostosowanie zabiegu do Państwa potrzeb. Personel nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje zabiegów przeprowadzonych pomimo istniejących przeciwwskazań, które nie zostały ujawnione. Nie polecamy golić lub depilować skóry bezpośrednio przed zabiegami. Najlepiej wykonać takie zabiegi w dniu poprzedzającym wizytę w SPA. Nie zaleca się także korzystać z intensywnych kąpieli słonecznych w dniu zabiegu. Nasz personel poinformuje o wszystkich wskazaniach dotyczących pielęgnacji domowej po zakończeniu wizyty. Nasze SPA jest miejscem relaksu i odprężenia. Dlatego na terenie strefy SPA prosimy o zachowanie ciszy i nie używanie telefonów komórkowych. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy wstępu osobom pod wpływem alkoholu oraz przerwania zabiegu w przypadku niestosownego zachowania Gości. Dzieci do lat 16 mogą korzystać ze Spa&Wellness po wyrażeniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego.

 • Ubiór

  Proponujemy przybyć do strefy SPA w szlafroku i kapciach, które znajdują się w Państwa pokojach. Bieliznę jednorazową oraz ręczniki otrzymają Państwo od Naszego personelu. Paniom proponujemy przybyć bez makijażu. Sugerujemy pozostawić wszystkie wartościowe rzeczy, w tym biżuterię w pokoju Hotelowym. Spa nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy zagubione podczas zabiegów.

 • Rezygnacja z zabiegów

  Anulacji zabiegów mogą Państwo dokonać bezkosztowo na 8 godzin przed planowanym rozpoczęciem zabiegu. Jeśli poinformują Państwo o rezygnacji z zabiegu w późniejszym czasie zastrzegamy sobie prawo do obciążenia rachunku hotelowego 50% wartości zabiegu. Nie pojawienie się w umówionym terminie skutkuje naliczeniem 100% wartości zabiegu. Goście, nie korzystający z usług noclegowych w Hotelu POKLASZTORZE, którzy dokonują rezerwacji zabiegów w weekendy i święta, proszeni są o przedpłatę 50% wartości zabiegów. W przypadku nie zgłoszenia się w uzgodnionym terminie kwota nie podlega zwrotowi.

 • Pielęgnacja domowa

  Wykwalifikowany personel SPA zadba o przedłużenie efektów zabiegów podczas pielęgnacji domowej. Po zakończeniu wizyty otrzymają Państwo wskazówki dotyczące dalszej pielęgnacji. Skorzystanie z usług SPA jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. SPA zastrzega sobie prawo do zmiany oferty oraz godzin otwarcia.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017