Dlaczego warto korzystać ze SPA?

Szukasz pomysłu na spędzenie cudownego weekendu z rodziną lub z przyjaciółmi ? A może chcesz podarować go najbliższej osobie w postaci prezentowego vouchera? Bez względu na to z kim się wybierzesz, proponujemy Ci niezapomniane chwile w SPA w hotelu położonym w malowniczym miejscu. To właśnie tu wspaniały zespół ludzi czeka na Ciebie z bogatą ofertą pielęgnacyjnych zabiegów, odprężających masaży i relaksacyjnych kąpieli.

Spędź najpiękniejsze chwile w SPA poza miastem

Zbliża się weekend, który pragniesz spędzić tylko z bliskimi. Mieszkasz w mieście w centrum Polski, w którym zbyt duża ilość ofert ze SPA nie daje Ci szans, na wybranie tej najlepszej. Nie martw się – wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w hotelu Podklasztorze. Zabierz ze sobą rodzinę, przyjaciół, znajomych z pracy, aby cieszyć się wspaniałym relaksem w SPA koło Łodzi. Uciekając poza miasto, możesz być pewny, że w położonym w przepięknej dolinie rzeki hotelowym Wellness cudownie się zrelaksujesz, wspaniale zregenerujesz ciało i umysł, a co najważniejsze sprawisz, że na twarzach Twoich bliskich pojawi się uśmiech. Przyjeżdżając do SPA do hotelu Podklasztorze masz szansę przez weekend zamieszkać w pokoju mieszczącym się w średniowiecznych murach XII-wiecznego opactwa. Pamiętaj, że ten hotel pod Łodzią oddalony jest zaledwie o 120 km od Warszawy.

Korzyści płynące z weekendowego SPA

Każdy wyjazd do SPA, znajdującego się poza miastem, daje Ci mnóstwo korzyści, które pozytywnie wpłyną na Twoje samopoczucie i nastawienie do świata oraz ludzi. Przede wszystkim, wyjeżdżając na weekend wspólnie z rodziną lub bliskimi, możecie poświęcić sobie nawzajem cenny czas i uwagę. Będąc razem, macie szansę lepiej się poznać i zbudować cudowne, trwałe relacje. Oprócz tego w hotelowym SPA zapomnisz szybko o codziennych troskach, ciesząc się ciszą i spokojem.

SPA to najlepszy pomysł na podarowanie sobie i bliskim nie tylko cennego czasu, ale przede wszystkim zdrowia. Dzięki zabiegom, masażom, peelingom, kąpielom i pobycie w tężni solankowej masz możliwość:

  • zregenerować i upiększyć ciało
  • ukoić zmysły, minimalizując stres i rozładowując napięcie
  • poprawić swoje samopoczucie
  • oczyścić i poprawić kondycję skóry
  • zrelaksować mięśnie
  • polepszyć krążenie krwi
  • wzmocnić odporność.

Relaksujący odpoczynek nie tylko w SPA

Zabierając swoich bliskich na weekend do hotelu położonego poza miastem, możesz skorzystać także z innych atrakcji, w przerwach pomiędzy relaksującymi zabiegami pielęgnacyjnymi w SPA. Okolice Łodzi zaskoczą Cię malowniczą przyrodą, w której odkryjesz piękno i znajdziesz wymarzony spokój oraz upragnioną ciszę. Po odprężających masażach i kąpielach w jacuzzi, wspólnie z rodziną lub znajomymi możecie wybrać się na rowerową wycieczkę po dolinie rzeki Pilicy lub skorzystać z oferty spływu kajakowego.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017