Dlaczego warto wybrać hotel z basenem? Odpowiadamy!

Wybierając się na urlop, wyjazd służbowy czy po prostu weekendowy odpoczynek, sprawdzamy dostępne w danym miejscu hotele. Zwracamy jednak uwagę przede wszystkim na wygląd pokoi, opinie o smaku jedzenia w restauracji, czy lokalizację budynku. Jednak warto sprawdzić również kwestię, jaką jest obecność (lub brak) strefy relaksu z basenem. Dlaczego warto wybrać hotel z basenem i na jakie kwestie dobrze jest zwrócić uwagę? Odpowiadamy!

Hotel z basenem podczas urlopu

Urlop wykorzystujemy zazwyczaj podczas wakacji, czyli w sezonie letnim. Jest to czas upałów, więc chętnie wyjeżdżamy w góry, nad jezioro czy nad morze. Jeśli jednak wybieramy odpoczynek blisko miasta, szczególnie warto zdecydować się na hotel z basenem (np. hotel z basenem pod Warszawą). Dzięki temu, będziemy mogli schłodzić się i zrelaksować, bez konieczności wyjazdu na drugi koniec kraju. Hotelowy basen to również świetna opcja na odpoczynek po całym dniu górskich wędrówek czy zwiedzaniu miasta podczas upału.

Hotel z basenem na wyjeździe służbowym

Wyjazd służbowy ma to do siebie, że spędzamy go przez większość czasu pracując, a jedynie wieczorami znajdując chwilę na odpoczynek. Jesteśmy w hotelu bez rodziny, dlatego często nie mamy ochoty nawet zwiedzać miasta czy gdziekolwiek wychodzić. W takiej sytuacji doskonale sprawdzi się hotelowy basen. Będziemy mogli pozbyć się w nim stresu po całym dniu, wyciszyć się i miło spędzić czas we własnym towarzystwie lub poznać ludzi, zamiast w samotności spędzać czas przed telewizorem.

Weekend w hotelu z basenem

Wyjazdy weekendowe to, tak jak i wyjazdy służbowe, pobyty dwudniowe. Nie mamy więc za wiele czasu i staramy się wykorzystać go w całości na odpoczynek. W tym przypadku również niezastąpiony będzie hotel z basenem (np. hotel z basenem łódzkie). Nawet jeśli planujemy takie aktywności jak całodzienne zwiedzanie miasta, wieczorny relaks w wodzie sprawi, że w poniedziałek wrócimy do pracy wypoczęci jak po całotygodniowym urlopie.

Na co zwrócić uwagę wybierając hotel z basenem?

Jeśli zdecydujemy się na wybór hotelu z basen, zwróćmy uwagę na kilka istotnych kwestii. Po pierwsze, czy basen dostępny jest dla wszystkich gości, czy może trzeba do tej opcji dopłacić. Po drugie, w jakich godzinach goście mogą korzystać z basenu, bo może się okazać, że nasz zaplanowany, wieczorny relaks wcale się nie uda. Po trzecie, co dokładnie obejmuje basenowa strefa. Może jest to również strefa SPA, w której będziemy mogli skorzystać z różnych zabiegów? A może znajdziemy tam także jacuzzi i saunę? Warto sprawdzić takie rzeczy jeszcze przed wyjazdem.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017