Gdzie wybrać się do Polski w listopadzie?

Jesień to okres, kiedy czujemy wyjątkową melancholię. Szarość dnia codziennego oraz deszczowe dni wyjątkowo negatywnie wpływają na nasze samopoczucie.

Listopad: najbardziej ponury miesiąc w roku.

Wedle statystyk potwierdzonych przez naukowców listopad to jeden z najbardziej depresyjnych miesięcy w roku! To moment, kiedy mamy okazję, by zatrzymać się na chwilę i pomyśleć o życiu. W takim okresie warto zadać sobie pytanie, jak kreatywnie spędzić czas z najbliższymi? Istotną kwestią, którą  poruszyć można wraz z najbliższymi jest również wybór miejsca na odpoczynek. Gdzie wyjechać w Polsce po epidemii koronawirusa? Gdzie znajduje się Hotel przyjazny dzieciom? Gdzie wyruszyć do SPA? Na te pytania z pewnością odpowie Ci nasz artykuł!

Jak pokonać listopadową chandrę?

Spacery oraz widoki dookoła Hotelu Podklasztorze niewątpliwie inspirują do wyjazdów do centrum Polski…Dziś wiele rodziców zastanawia się, który hotel na uboczu jest przyjazny rodzinom. Listopad to miesiąc, kiedy wszyscy odczuwamy jesienną aurę. W takie dni jak te, niewątpliwie najbardziej sprzyjają nam rozmowy przy kominku oraz kreatywne zajęcia, które nie pozwolą na melancholijny nastrój. Basen, siłownia, a może relaksacyjne zabiegi SPA? Wszystko to oddajemy do Waszej dyspozycji w XII – wiecznym Opactwie Cystersów… w miejscu, które jako pierwsze
w Polsce zyskało miano pomnika historii. Ten zabytkowy hotel przeniesie Was w czasie, a strefa SPA&Wellness z ekskluzywnym basenem oraz saunami zapewni relaks dla całej rodziny. SPA oraz basen to nie wszystko! Siła przecież tkwi w prostocie! Spacer w dni słoty w kolorowym płaszczu przeciwdeszczowym, w tęczowych kaloszach też może zapewnić mnóstwo frajdy!

Jako dzieci zapewne wiele osób z Was miało okazję skakać po kałużach, ciesząc się z chwil przepełnionych beztroską. Może właśnie w listopadzie warto powtórzyć to, co kiedyś przyprawiało nas o endorfiny? Czasem nie trzeba wiele… Wystarczy kubek herbaty, ciepły pluszowy koc, trzask drzewa, które dumnie rozgrzewa nasze serca w obliczu szarych dni. Czego nam więcej potrzeba?

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017