fbpx

Drogi Gościu!

Nowy Rok – wielkie zmiany!
W naszym Hotelu trwają prace remontowe nad modernizacją strefy basenowej oraz SPA, w związku z tym hotel będzie nieczynny do 23.05.2019. Już niebawem nasi Goście będą mogli cieszyć się doskonałym relaksem i wypoczynkiem, które zapewnią: nowoczesny kompleks basenowy, z wydzieloną strefą dla dzieci, jacuzzi, basenem floatingowym, tężnią solankową oraz sześcioma gabinetami Spa.
Zapewniamy, że indywidualny charakter naszego obiektu stanie się jeszcze bardziej wyrazisty i dostrzegalny. Zmiany w Hotelu Podklasztorze z pewnością przypadną do gustu wszystkim naszym Gościom.
Otwieramy Hotel już w maju. Nowa strefa basenowa oraz SPA & WELLNESS dostępna będzie dla Gości w III kwartale 2019 r.

zamknij

Wakacje z dzieckiem – Twój spokój zaczyna się od dobrze wybranego hotelu

Okres wakacyjny trwa! Wbrew pozorom czekają nas istotne wybory, które zadecydują o jakości naszego wypoczynku. Warto zatem z dużą rozwagą wybrać hotel, szczególnie, jeżeli jedziemy na wakacje wraz z dziećmi. Pociechy nawet podczas urlopu wymagają sporo uwagi, warto więc wybrać takie miejsce urlopowe, w którym będziemy mogli zapewnić małym wczasowiczom wiele atrakcji, a przy tym znaleźć czas na chwilę relaksu dla siebie.

 

Wybierz hotel przyjazny rodzinie!

Tak, wybór hotelu ma bardzo duże znaczenie. Szczególnie możemy to dostrzec, gdy pogoda pokrzyżuje nam wycieczkowe plany. Czym więc jest hotel przyjazny rodzinie?

Naszym zdaniem takie miejsce powinno posiadać zagospodarowaną przestrzeń na bawialnię lub kącik zabaw dla dzieci. To podstawa, aby dziecko z łatwością zaadaptowało się w nowym miejscu. Niewątpliwą atrakcją dla małych urlopowiczów będzie plac zabaw i dostępność huśtawek. Chociaż basen jest miejscem relaksu również dla dorosłych, w czasie deszczowej pogody na pewno sprawi radość niejednemu maluchowi!

Warto jednak oczekiwać czegoś więcej. Hotele, które naprawdę dbają o atmosferę odpowiednią dla dzieci, przygotowują znacznie więcej ciekawych atrakcji. Na naszym przykładzie możemy wskazać tutaj np. klub malucha, w którym to dzieci mogą spędzić czas wraz z animatorem, warsztaty kulinarne z Szefem Kuchni, letnie kino bajkowe w malowniczym ogrodzie, wspólne lekcje historii odnoszące się do zabytków Sulejowa, w którym mieści się Hotel Podklasztorze czy szkółka pływacka, ciesząca się ogromnym zainteresowaniem latem.

 

Co czeka na Ciebie w okolicy hotelu?

Dzieciaki są pełne energii! Siedzenie w hotelu na pewno maksymalnie jej nie spożytkuje! Podczas wyboru wakacyjnego lokum warto zatem uwzględnić otoczenie hotelu. Okoliczne zbiorniki wodne z możliwością pływania i żeglowania na pewno będą świetną atrakcją. Cenny czas to także ten spędzony podczas spacerów w pięknym otoczeniu natury czy na wycieczkach rowerowych. Sprawdź dokładnie, czy okolica, do której się wybierasz, daje Ci możliwość aktywnego spędzenia czasu z dzieckiem, a przy tym przysporzy Wam wystarczająco pozytywnych, wakacyjnych wspomnień.

 

Miejsce dopasowane do potrzeb Twojego dziecka

Oczywiście istotnymi aspektami podczas wyboru będą także naturalne potrzeby Twojego dziecka. Uwzględnij tutaj:

  • czas podróży, który dobrze znosi Twoje dziecko,
  • nawyki żywieniowe, a dokładnie odpowiedz sobie na pytanie, czy hotel będzie w stanie wziąć je pod uwagę, podczas przygotowywania posiłków,
  • aspekty zdrowotne, czyli dostosuj miejsce podróży do potrzeb zdrowotnych Twojej pociechy. Tym sposobem morze będzie odpowiednie dla dzieci borykających się z alergią czy słabą odpornością, a spokojne, mniej zaludnione okolice jezior będą idealnym miejscem na rekonwalescencje po przebytej chorobie.1

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Weekend z Przyjaciółką

Spa & Wellness w Best Western Plus Hotel Podklasztorze zaprasza na weekend z przyjaciółką

Zobacz więcej

Dla nowożeńców

Podróż poślubna to idealna okazja by pozwolić sobie na coś wyjątkowego. Nie szukaj daleko, szczęście jest tak blisko.

Zobacz więcej

Weekend z Przyjaciółką

Spa & Wellness w Best Western Plus Hotel Podklasztorze zaprasza na weekend z przyjaciółką

Zobacz więcej

HONEY SPA

Spa & Wellness w Best Western Plus Hotel Podklasztorze w niepowtarzalnym klimacie kompleksu cysterskich budowli serdecznie zaprasza na Miodowe spa dla dwojga

Zobacz więcej

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu

Best Western Rewards ®   |   Bestwestern.com
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017
Zmień rozmiar tekstów
Kontrast

FreshMail.pl