Hotelowa restauracja – czym się kierować przy jej wyborze?

Jeśli chciałbyś miło spędzić czas ze znajomymi, a przy tym cieszyć się ucztą wyszukanych smaków, zajrzyj do hotelowej restauracji poza miastem. Inspirujemy stylowym miejscem mieszczącym się w średniowiecznych murach. Tu zachwycisz się najsmaczniejszą kuchnią i wyjątkową atmosferą.

Wybierz najlepszą restaurację hotelową

Najważniejszy wystrój i menu

Także poza miastem istnieje ogromny wybór restauracji, barów, kawiarni, w których zamówisz swoje ulubione dania. Jednak nie we wszystkich odnajdziesz to “coś”, co zachęci Cię do spędzenia tam czasu. Poszukując najlepszej restauracji dla siebie, zwróć uwagę przede wszystkim na wystrój, który będzie odpowiadał Twojemu gustowi. Dzięki temu będziesz czuł się w restauracji swobodnie i dobrze. Kolejną kwestią jest menu. Ważne, aby znalazły się w nim Twoje ulubione potrawy lub dania, których zawsze chciałeś skosztować.

Spełnij swoje marzenia i przenieś się w czasie

W miastach i w hotelach mieszczących się poza miejskim zgiełkiem znajdziesz wiele restauracji, które zachęcają niecodziennym wystrojem. Dzięki niemu masz szansę spełnić swoje marzenia i na przykład przenieść się w daleką przeszłość. Być może tęsknisz za dawnymi czasami, kiedy Polska była “krainą mlekiem i miodem płynącą”? I tu mamy dla Ciebie miłą niespodziankę. Istnieje bowiem wyjątkowe miejsce. To hotel blisko Warszawy mieszczący się w murach dawnego klasztoru Cystersów, w którym będziesz mógł rozsiąść się wygodnie przy drewnianym stole i uczestniczyć w królewskiej uczcie smaków. Restauracja Miód i Wino z pewnością skradnie Twoje serce swoim klimatem i niezwykłym menu. Tylko tu poczujesz prawdziwy aromat staropolskiej kuchni. Zachwycisz się głębokim smakiem, niepowtarzalnym aromatem i wyjątkowym kolorem najwyższej jakości trunków, tworzonych w zgodzie z dawnymi recepturami. Miody pitne w dawnych czasach były głównym napitkiem alkoholowym, który gościł na stołach dworków szlacheckich i na królewskich zamkach. Dziś także i Ty możesz delektować się smakiem miodu pitnego, z którego niegdyś Polska słynęła w całej Europie.

Harmonijne menu dopasowane do wystroju restauracji

Wystrój hotelowej restauracji ma ogromne znaczenie. Dzięki atrakcyjnej aranżacji tworzy się wyszukana atmosfera, która wpływa bezpośrednio na Twoje samopoczucie. Wchodząc do pomieszczenia, w którym dominują elementy wystroju składające się z naturalnych i najprostszych materiałów: kamienia, drewna, czy mosiądzu, masz wrażenie, że naprawdę przenosisz się w czasie.

W menu znajdziesz wyszukane specjały, jakich nie mogło zabraknąć na królewskich dworach i w przydrożnych karczmach. W hotelowej restauracji, mieszczącej się w średniowiecznych murach, dominują dania charakterystyczne dla staropolskiej kuchni, których bazą są ryby i dziczyzna. Oprócz nich znajdziesz tu także bogate w smaki wyroby własne, takie jak: słodkie konfitury, wędliny z domowej wędzarni i aromatyczne sery.

 

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017