Jak dobrze zorganizować konferencję poza Warszawą

Konferencje i szkolenia to dziś stały punkt programu w działalności różnego rodzaju firm. Często miejsce na konferencje jest poszukiwane w Warszawie, bo stolica przyciąga biznes i ludzi z nim związanych. Nie zawsze jest to jednak najlepsze wyjście – czasami warto pomyśleć o tym, by wybrać hotel na konferencje pod Warszawą. Podpowiadamy, jak dobrze zorganizować tego typu wydarzenie poza stolicą.

Konferencja pod Warszawą – zalety

Stolica to naturalne miejsce na organizację konferencji czy dużych spotkań biznesowych. To centralne miejsce w kraju, gdzie mieszczą się najważniejsze urzędy i instytucje państwowe. Tam ma swoje siedziby zdecydowana większość wiodących polskich firm. Warszawa jest też nieźle skomunikowana z resztą kraju.

Czasami warto jednak postąpić niestandardowo i zdecydować się na inną lokalizację. Również poza stolicą bez problemu znajdą się miejsca, które w profesjonalny sposób zorganizują poważne wydarzenia. Decyzja o nieszablonowej lokalizacji pozwoli pozytywnie zaskoczyć zaproszonych gości. Oczywiście trzeba znaleźć miejsce, do którego łatwo będzie dojechać, jednocześnie wyróżniające się wysokim standardem i atmosferą, która będzie sprzyjać rozmowom. Ciekawa lokalizacja konferencji pozwoli jej uczestnikom uniknąć warszawskich korków, tłoku i zanieczyszczonego powietrza. A te elementy potrafią już na wstępie mocno zniechęcić.

Organizacja konferencji – o czym pamiętać

Przy organizacji konferencji poza stolicą należy przede wszystkim pamiętać, by dokładnie poinformować uczestników o miejscu, w którym się odbędzie. W razie potrzeby warto przygotować wskazówki dojazdu, którymi będą mogli się posłużyć. Uniwersalnym i bezpiecznym rozwiązaniem będzie centralna Polska, na przykład miejscowości w województwie łódzkim czy mazowieckim. Najlepszy hotel na konferencje powinien posiadać również dużą liczbę miejsc parkingowych. To także może być przewagą lokalizacji poza zalaną samochodami stolicą.

W czasie aranżowania spotkania biznesowego poza Warszawą warto zdecydować się na sprawdzone miejsce, które często bywa areną różnego rodzaju poważnych spotkań. Dobra sala konferencyjna powinna cechować się uniwersalnością, by bez problemu można było ją dopasować do potrzeb organizatora. Czasami trzeba w niej przecież postawić ściankę działową czy zmienić układ krzeseł. Dobrze zorganizowane konferencje wyróżnia dbałość o szczegóły, takie jak na przykład urozmaicone menu i dobra kuchnia serwowana w miejscu spotkania. Takie drobiazgi często najbardziej zapadają w pamięć gościom.

Konferencje w zabytkowym hotelu

Dobre wrażenie na uczestnikach spotkania na pewno pozostawi miejsce, które odznacza się wysokim standardem i charakterystycznym klimatem. Ciekawym rozwiązaniem są konferencje w zabytkowym hotelu, a sprawdzoną lokalizacją – Hotel Podklasztorze w Sulejowie. To miejsce położone niemal w samym centrum Polski, do którego łatwo dojechać między innymi z Warszawy czy Łodzi. Obiekt wchodzący w skład liczącego ponad 800 lat opactwa cystersów zapewni biznesowym spotkaniom duży prestiż. Oprócz wysokiego standardu i uroku majestatycznych murów, Hotel Podklasztorze oferuje uczestnikom konferencji wiele sprawdzonych atrakcji, które będą urozmaiceniem poważnych rozmów. Można tam zorganizować na przykład średniowieczną biesiadę z daniami kuchni rycerskiej i degustacją miodów pitnych. Możliwość bardziej aktywnego wypoczynku umożliwia z kolei położony nieopodal Zalew Sulejowski.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017