fbpx

Szanowni Państwo,

Zapraszamy już do naszego obiektu. Informujemy jednak, że w części zachodniej naszego hotelu nadal trwają prace remontowe nad modernizacją strefy basenowej oraz SPA. Staramy się aby nie były one uciążliwe.

Już niebawem nasi Goście będą mogli cieszyć się doskonałym relaksem i wypoczynkiem, które zapewnią: nowoczesny kompleks basenowy, z wydzieloną strefą dla dzieci, jacuzzi, basenem floatingowym, tężnią solankową oraz sześcioma gabinetami Spa. Zapewniamy, że indywidualny charakter naszego obiektu stanie się jeszcze bardziej wyrazisty i dostrzegalny. Zmiany w Hotelu Podklasztorze z pewnością przypadną do gustu wszystkim naszym Gościom. Nowa strefa basenowa oraz SPA & WELLNESS dostępna będzie dla Gości do końca 2019 r.

zamknij

Jak przygotować event, aby zachwycił wszystkich gości!

Organizacja eventu jest zadaniem trudnym i stresogennym, szczególnie jeśli chcemy aby wydarzenie było oryginalne i na dłużej pozostało w pamięci zaproszonych gości oraz aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Jednym z rozwiązań może być powierzenie zadania specjalistom, którzy wykonają całą pracę za nas. Jeśli jednak wolimy sami zorganizować wyjątkowy event, warto zastosować się do poniższych rad.

1. Wybór tematyki lub motywu i charakteru wydarzenia

Jeśli zamierzamy zorganizować konferencję dotyczącą konkretnego tematu, powinniśmy stworzyć cały kontent w połączeniu z nim. Jeśli ma to być szkolenie lub wyjazd integracyjny, sytuacja wygląda tak samo. Wybór konkretnego tematu pozwoli nam na sprecyzowanie grupy docelowej, partnerów oraz formy promocji czy komunikacji. Będziemy mogli zawęzić formę działania, dzięki czemu łatwiej zaplanujemy kolejne kroki.

2. Strategiczna lokalizacja i termin

Organizacja jakiegokolwiek wydarzenia wymaga od nas wyboru miejsca, w którym się odbędzie. Bardzo ważny jest także termin, który powinniśmy sprawdzić pod kątem świąt lub innych ważnych w branży wydarzeń. Jeśli chcemy aby event na długo pozostał w pamięci zaproszonych osób lokalizacja powinna być oryginalna i na pewno nie może to być po prostu hotel w centrum miasta. Miejsce na konferencje to także mniejsze hotele czy ośrodki biznesowe za miastem. Szczególnie w sezonie letnim, kiedy będziemy mogli kreatywnie wykorzystać także zieloną przestrzeń wokół budynku.

3. Dodatkowe atrakcje powiązane z tematem

Jeśli chcemy aby nasze wydarzenie było naprawdę wyjątkowe, warto zadbać o dodatkową oprawę. Hotel na konferencje pod Warszawą czy innym dużym miastem jest zazwyczaj przystosowany do przyjmowania firm z siedzibami w pobliskiej aglomeracji. Oprócz profesjonalnych sal konferencyjnych możemy często skorzystać także z atrakcji jak np. strefy SPA, basenów, ogrodu, czy nawet wypożyczalni rowerów lub innego sprzętu sportowego. Warto wykorzystać taką sposobność w organizacji swojego eventu. Szczególnie jeśli uda nam się daną aktywność połączyć z tematem przewodnim imprezy.

4. Goście specjalni

Warto zastanowić się czy jedne z najpopularniejszych eventów czy festiwali zgromadziły by taką publiczność gdyby nie światowej sławy gwiazdy, które się tam pojawiły. Tak samo sytuacja wygląda w branży biznesowej. Jeśli na konferencji czy szkoleniu ma pojawić się szanowana i znana osobistość, frekwencja najczęściej dopisuje. Warto przemyśleć zaproszenie osoby mocno związanej z tematem naszego eventu, która mogłaby wzbogacić harmonogram imprezy.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Zapraszamy na wakacje ze spływem kajakowym

Postaw na wodne atrakcje! Już teraz spędź wakacje w wyjątkowym hotelu, a spływ kajakowy otrzymasz gratis!

Zobacz więcej

Sprawdź nasz HIT: 5 Nocleg Gratis!

Wyjątkowe wakacje z wyjątkowym pakietem nad Zalewem Sulejowskim

Zobacz więcej

Spędź Wakacje 2019 nad Zalewem Sulejowskim w wyjątkowym Hotelu Podklasztorze

Magiczne wakacje 2019 w Best Western Hotel Podklasztorze

Zobacz więcej

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu

Best Western Rewards ®   |   Bestwestern.com
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017
Zmień rozmiar tekstów
Kontrast

FreshMail.pl