Jak znaleźć idealne miejsce na zorganizowanie udanej konferencji

Jeśli marzysz o zorganizowaniu udanej konferencji lub firmowego spotkania, zadbaj o przyjazną przestrzeń i sympatyczną atmosferę. Hotel poza miastem to idealne miejsce na konferencje. Tu znajdziesz czas na intensywne “burze mózgów”, cudowny wypoczynek oraz smaczną kuchnię.

Przyjazna przestrzeń i sympatyczna atmosfera

Udana konferencja to wielki sukces dla jej organizatorów. Kluczem do zorganizowania pomyślnego spotkania firmowego jest przede wszystkim znalezienie przyjaznej przestrzeni i stworzenie sympatycznej atmosfery. Warto zatem wybrać idealne miejsce, w którym znajdziesz to, czego najbardziej potrzebujesz. Jeśli organizujesz spotkanie w centrum kraju, to możesz skorzystać z oferty sal konferencyjnych znajdujących się w eleganckim hotelu. Znajdziesz je szybko, wpisując w wyszukiwarkę hasło: hotel konferencje Łódź lub hotel konferencje Warszawa.

Hotel dla firm: idealne miejsce na pracę i odpoczynek

Dobrym pomysłem na zorganizowanie firmowego spotkania, jest znalezienie hotelu poza miastem, w którym znajduje się przestronna i elegancka sala konferencyjna. Łódź i Warszawa to miasta, wokół których znajduje się wymarzone miejsce na zorganizowanie owocnej konferencji. Hotel mieszczący się z dala od miejskiego gwaru daje szansę uczestnikom spotkania na oderwanie się od codziennych obowiązków, a tym samym lepszą koncentrację i chęć do współpracy. Pracownicy firmy w przerwach pomiędzy spotkaniami chętnie skorzystają z atrakcji, jakie znajdują się w hotelowej ofercie. Świeże powietrze, relaks w SPA i wyśmienita kuchnia zadbają o dobre samopoczucie i pozytywne nastawienie. Dadzą cenną energię na kolejne dni ciężkiej pracy.

Wymarzona sala konferencyjna na spotkania biznesowe

Rezerwując w hotelu salę konferencyjną, zwróć uwagę na kilka ważnych rzeczy. Przede wszystkim na ilość miejsc. Profesjonalne pomieszczenia, w których odbywają się konferencje, są najczęściej doskonale przygotowane na zorganizowanie spotkania liczącego ponad 100 osób. Nowoczesne sale konferencyjne są: urządzone wyjątkowo stylowo, optymalnie jasne, funkcjonalne i dbają o najwyższy poziom wygody. Panuje w nich przyjazna atmosfera, w której uczestnicy firmowego spotkania mogą poczuć się naprawdę komfortowo i efektywnie wykorzystywać swój czas na pracę.

Sale konferencyjne w hotelu wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt techniczny i audiowizualny. W pomieszczeniach przeznaczonych na biznesowe spotkania nie może zabraknąć stałego dostępu do Wi-Fi, projektorów multimedialnych, nagłośnienia, flipchartów. Ogromną zaletą jest to, że zorganizowana w hotelu konferencja może liczyć na indywidualną obsługę oraz na profesjonalną pomoc techniczną.

 

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017