Jak znaleźć promocyjną ofertę na wakacje w hotelu?

Hotele w swoich ofertach nie tylko mają propozycję noclegu. Jeśli nie lubisz przepłacać warto sprawdzać strony internetowe hoteli, nie opierając się tylko na portalach rezerwacyjnych – często czekają tam na Ciebie oferty specjalnie z wyjątkowymi cenami.

Promocje, rabaty i specjalnie oferty na wakacje w hotelu

Hotele w swoich ofertach nie tylko mają propozycję noclegu. Jeśli nie lubisz przepłacać warto sprawdzać strony internetowe hoteli, nie opierając się tylko na portalach rezerwacyjnych – często czekają tam na Ciebie oferty specjalnie z wyjątkowymi cenami. Skalkulowane pakiety z rabatem są bardziej interesujące od zwykłych propozycji z portali rezerwacyjnych z samym noclegiem. Warto również rozważyć opcję vouchera w hotelu, który sprawi niemałą niespodziankę Tobie i bliskiej osobie. Wakacyjne pakiety proponują rozrywkę, odprężenie i odskocznię od rzeczywistości i to w dodatku w jednym miejscu.

Wakacje w Hotelu First Minute: czy warto?

Okazja First Minute w hotelu, to jedna z najlepszych promocji z której warto skorzystać. Często dzieci do 12 roku życia korzystają za darmo z wszelkich dogodności, istnieje możliwość bezkosztownej anulacji aż do 7 dni przed przyjazdem, a w ofercie bezzwrotnej dodatkową, procentową zniżkę. W przypadku vouchera, dodatkowy bonus procentowy wzrasta wprost proporcjonalnie do  jego wartości. Taką ofertę, jak i wiele innych znajdziecie w samym centrum Polski, w Hotelu Podklasztorze. By spędzić cudowne chwile, wystarczy sięgnąć po to, co jest pod ręką.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017