fbpx

Jak znaleźć promocyjną ofertę na wakacje w hotelu?

Hotele w swoich ofertach nie tylko mają propozycję noclegu. Jeśli nie lubisz przepłacać warto sprawdzać strony internetowe hoteli, nie opierając się tylko na portalach rezerwacyjnych – często czekają tam na Ciebie oferty specjalnie z wyjątkowymi cenami.

Promocje, rabaty i specjalnie oferty na wakacje w hotelu

Hotele w swoich ofertach nie tylko mają propozycję noclegu. Jeśli nie lubisz przepłacać warto sprawdzać strony internetowe hoteli, nie opierając się tylko na portalach rezerwacyjnych – często czekają tam na Ciebie oferty specjalnie z wyjątkowymi cenami. Skalkulowane pakiety z rabatem są bardziej interesujące od zwykłych propozycji z portali rezerwacyjnych z samym noclegiem. Warto również rozważyć opcję vouchera w hotelu, który sprawi niemałą niespodziankę Tobie i bliskiej osobie. Wakacyjne pakiety proponują rozrywkę, odprężenie i odskocznię od rzeczywistości i to w dodatku w jednym miejscu.

Wakacje w Hotelu First Minute: czy warto?

Okazja First Minute w hotelu, to jedna z najlepszych promocji z której warto skorzystać. Często dzieci do 12 roku życia korzystają za darmo z wszelkich dogodności, istnieje możliwość bezkosztownej anulacji aż do 7 dni przed przyjazdem, a w ofercie bezzwrotnej dodatkową, procentową zniżkę. W przypadku vouchera, dodatkowy bonus procentowy wzrasta wprost proporcjonalnie do  jego wartości. Taką ofertę, jak i wiele innych znajdziecie w samym centrum Polski, w Hotelu Podklasztorze. By spędzić cudowne chwile, wystarczy sięgnąć po to, co jest pod ręką.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Weekendowa podróż w czasie

Niezapomniana okazja do historycznych zmagań i biesiadowania niczym w średniowiecznych czasach

Zobacz więcej

Weekend SPA dla Przyjaciółek

Beztroski relaks dla Ciebie, przyjaciółki, mamy, siostry...

Zobacz więcej

Weekend dla Dwojga! Zakochaj się na nowo

Hotel Podklasztorze to idealne miejsce na celebrowanie Waszej Miłości!

Zobacz więcej

HIT Jesienny pobyt: 4 NOCLEGI W CENIE 3!

Spędź wyjątkowy pobyt w hotelu zlokalizowanym na uboczu

Zobacz więcej

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu

fundusze europejskie
Best Western Rewards ®   |   Bestwestern.com
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated
Zobacz Best Western Plus Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017
Zmień rozmiar tekstów
Kontrast