Kiedy warto wybrać się do hotelu z basenem?

Sylwester w hotelu z basenem? A może rodzinne wakacje w hotelu ze strefą SPA? Obiekty z basenem cieszą się coraz większą popularnością i pozwalają na wyjątkowy wypoczynek. W ofercie renomowanych placówek znajduje się zwykle wiele wodnych atrakcji. Podpowiadamy, kiedy warto wybrać się do hotelu wyposażonego w pływalnię.

Zalety hotelu z basenem

W czasie planowania dłuższego wypoczynku starannie dobieramy miejsce zakwaterowania, biorąc pod uwagę wiele różnych czynników. Przyglądamy się warunkom panującym w pokojach, hotelowemu menu oczy cenom. Sprawdzamy również, jakie atrakcje znajdują się w pobliżu obiektu. Coraz częściej osoby spędzające kilka dni w hotelu zwracają także uwagę na to, czy będą mieć do dyspozycji basen. Przed decyzją o wyjeździe wpisują więc w wyszukiwarkę internetową hasła takie jak “hotel z basenem Łódzkie” czy “hotel z basenem Mazowieckie”.

Dzieje się tak dlatego, że godziny spędzane w wodzie to wyjątkowa forma wypoczynku. W hotelowym basenie można się w pełni zrelaksować – do strefy basenowej zwykle można dostać się bez opuszczania budynku, a więc udać się do wody prosto z pokoju. Baseny w hotelach są zazwyczaj starannie wykończone, dzięki czemu nie trzeba obawiać się niskiego standardu panującego w niektórych miejskich pływalniach. Takie rozwiązanie pozwala połączyć  spokojny relaks z aktywnym wypoczynkiem.

Więcej niż pływanie

Hotel z pływalnią oferuje nam zresztą zazwyczaj coś więcej niż tylko basen. Tego typu obiekty są przeważnie wyposażone również w strefy spa, gdzie na gości czekają dodatkowe atrakcje. Mogą więc tam skorzystać z jacuzzi, basenu floatingowego czy tężni solankowych. Przy wyborze hotelu z basenem warto też sprawdzić, czy na pływalni została wydzielona strefa dedykowana dzieciom.

Kiedy wybrać się do hotelu z basenem?

Często hotel z basenem kojarzy się nam przede wszystkim z wakacyjnym wypoczynkiem. Lato to świetny czas na pływanie i kąpiele, które odświeżają ciało po upalnym dniu. Większość hoteli oferujących basen ma jednak do dyspozycji zamknięte przestrzenie z pływalnią, co pozwala na korzystanie z wodnych atrakcji przez cały rok. Oryginalnym pomysłem może być wyjazd do takiego obiektu na długi weekend, a nawet Boże Narodzenie. Hotel z basenem to też opcja, którą warto rozważyć przy organizacji konferencji biznesowej lub szkolenia. Krótka wizyta na basenie na zakończenie spotkania, poprzedzająca wieczorny bankiet, pozwoli na pozbycie się stresu i zmniejszenie dystansu pomiędzy uczestnikami konferencji.

Zakwaterowanie w hotelu z basenem świetnie sprawdzi się również w czasie wyjazdu z całą rodziną. Wodne atrakcje pozwolą odpocząć rodzicom, przy okazji zapewniając aktywną zabawę dzieciom. Jeśli hotel posiada strefę relaksacyjną SPA, bez problemu będą mogły z niej skorzystać nawet dzieci oraz dorośli, którzy nie potrafią pływać.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017