fbpx

Kiedy warto wybrać się do hotelu z basenem?

Sylwester w hotelu z basenem? A może rodzinne wakacje w hotelu ze strefą SPA? Obiekty z basenem cieszą się coraz większą popularnością i pozwalają na wyjątkowy wypoczynek. W ofercie renomowanych placówek znajduje się zwykle wiele wodnych atrakcji. Podpowiadamy, kiedy warto wybrać się do hotelu wyposażonego w pływalnię.

Zalety hotelu z basenem

W czasie planowania dłuższego wypoczynku starannie dobieramy miejsce zakwaterowania, biorąc pod uwagę wiele różnych czynników. Przyglądamy się warunkom panującym w pokojach, hotelowemu menu oczy cenom. Sprawdzamy również, jakie atrakcje znajdują się w pobliżu obiektu. Coraz częściej osoby spędzające kilka dni w hotelu zwracają także uwagę na to, czy będą mieć do dyspozycji basen. Przed decyzją o wyjeździe wpisują więc w wyszukiwarkę internetową hasła takie jak “hotel z basenem Łódzkie” czy “hotel z basenem Mazowieckie”.

Dzieje się tak dlatego, że godziny spędzane w wodzie to wyjątkowa forma wypoczynku. W hotelowym basenie można się w pełni zrelaksować – do strefy basenowej zwykle można dostać się bez opuszczania budynku, a więc udać się do wody prosto z pokoju. Baseny w hotelach są zazwyczaj starannie wykończone, dzięki czemu nie trzeba obawiać się niskiego standardu panującego w niektórych miejskich pływalniach. Takie rozwiązanie pozwala połączyć  spokojny relaks z aktywnym wypoczynkiem.

Więcej niż pływanie

Hotel z pływalnią oferuje nam zresztą zazwyczaj coś więcej niż tylko basen. Tego typu obiekty są przeważnie wyposażone również w strefy spa, gdzie na gości czekają dodatkowe atrakcje. Mogą więc tam skorzystać z jacuzzi, basenu floatingowego czy tężni solankowych. Przy wyborze hotelu z basenem warto też sprawdzić, czy na pływalni została wydzielona strefa dedykowana dzieciom.

Kiedy wybrać się do hotelu z basenem?

Często hotel z basenem kojarzy się nam przede wszystkim z wakacyjnym wypoczynkiem. Lato to świetny czas na pływanie i kąpiele, które odświeżają ciało po upalnym dniu. Większość hoteli oferujących basen ma jednak do dyspozycji zamknięte przestrzenie z pływalnią, co pozwala na korzystanie z wodnych atrakcji przez cały rok. Oryginalnym pomysłem może być wyjazd do takiego obiektu na długi weekend, a nawet Boże Narodzenie. Hotel z basenem to też opcja, którą warto rozważyć przy organizacji konferencji biznesowej lub szkolenia. Krótka wizyta na basenie na zakończenie spotkania, poprzedzająca wieczorny bankiet, pozwoli na pozbycie się stresu i zmniejszenie dystansu pomiędzy uczestnikami konferencji.

Zakwaterowanie w hotelu z basenem świetnie sprawdzi się również w czasie wyjazdu z całą rodziną. Wodne atrakcje pozwolą odpocząć rodzicom, przy okazji zapewniając aktywną zabawę dzieciom. Jeśli hotel posiada strefę relaksacyjną SPA, bez problemu będą mogły z niej skorzystać nawet dzieci oraz dorośli, którzy nie potrafią pływać.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Bezpieczne wakacje z atrakcjami dla dzieci

bezkosztowa anulacja do 7 dni przed przyjazdem

Zobacz więcej

Weekend SPA dla Przyjaciółek

Beztroski relaks dla Ciebie, przyjaciółki, mamy, siostry...

Zobacz więcej

Weekend dla Dwojga! Zakochaj się na nowo

Hotel Podklasztorze to idealne miejsce na celebrowanie Waszej Miłości!

Zobacz więcej

HIT Bezpieczne Wakacje: 5 NOCLEGÓW W CENIE 4!

Spędź wyjątkowy pobyt w hotelu zlokalizowanym na uboczu

Zobacz więcej

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu

fundusze europejskie
Best Western Rewards ®   |   Bestwestern.com
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated
Zobacz Best Western Plus Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017
Zmień rozmiar tekstów
Kontrast