Konferencja za miastem – dlaczego warto

Konferencje i szkolenia kojarzą nam się zwykle z hotelami zlokalizowanymi w wielkich miastach, uczelniami wyższymi czy ośrodkami biznesowymi. Jednak odejście od schematu może zaowocować jeszcze lepszą frekwencją i wynikami oraz większym zadowoleniem pracowników czy innych gości. Organizacja konferencji za miastem ma stosunkowo dużo plusów, mimo że w pierwszej chwili możemy zauważać wiele minusów. Dlaczego warto zdecydować się na tego typu miejsce?

Wyróżnienie się

W dużych miastach często pojawia się problem z rozpoznawalnością konferencji. Takie wydarzenia są zwykle organizowane w kilku najbardziej popularnych hotelach w centrum i odbywają się nieraz nawet w tym samym miejscu i czasie. Dlatego właśnie warto zdecydować się na hotel na konferencje pod Warszawą czy innym miastem, w którym znajduje się siedziba naszej firmy.

Miejsce na konferencje nie musi być typowe, możemy wybrać naprawdę oryginalną lokalizację, dzięki czemu nasze wydarzenie zostanie przez gości łatwiej odnalezione i lepiej zapamiętane. Przykładowo, częstym wyborem są hotele w pobliżu jeziora, gór czy lasu, a także ciekawe ośrodki, które mimo iż hotelami nie są, posiadają przystosowane do konferencji i szkoleń sale.

Lepsze standardy

Zdarza się, że podejmujemy decyzję o organizacji konferencji w siedzibie firmy ponieważ chcemy zaoszczędzić. Często kończy się to jedynie stresem i dodatkowymi kosztami spowodowanymi niewystarczającymi standardami. Dlatego właśnie najlepiej postawić na miejsce, które jest przystosowane do tego typu wydarzeń i gdzie wszystkim mogą zająć się specjaliści. Może okazać się nawet, że ostatecznie, zorganizowanie konferencji za miastem będzie mniejszą inwestycją niż miałoby to miejsce w przypadku wyboru jednego z luksusowych hoteli w centrum.

Dodatkowe zalety

Konferencja pod Warszawą wcale nie musi oznaczać utrudnionego dojazdu. Tak naprawdę będziemy w stanie ominąć większość korków i uniknąć problemów z parkowaniem, które zawsze pojawiają się w centrum miasta. Dodatkowo, hotele i miejsca przeznaczone na konferencje ulokowane za miastem wyróżniają się wyjątkowymi widokami, ciszą i czystym powietrzem.

Wydarzenie zorganizowane w takim miejscu może być postrzegane nawet jako odpoczynek mimo, że odbywa się w ramach pracy. Goście mają także często możliwość skorzystania ze strefy SPA, basenów, kortów tenisowych, wypożyczalni rowerów, czy nawet kajaków, jeśli hotel znajduje się blisko jeziora. Mało który ośrodek konferencyjny w centrum miasta jest w stanie zaoferować podobne atrakcje.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017