fbpx

Szanowni Państwo,

Zapraszamy już do naszego obiektu. Informujemy jednak, że w części zachodniej naszego hotelu nadal trwają prace remontowe nad modernizacją strefy basenowej oraz SPA. Staramy się aby nie były one uciążliwe.

Już niebawem nasi Goście będą mogli cieszyć się doskonałym relaksem i wypoczynkiem, które zapewnią: nowoczesny kompleks basenowy, z wydzieloną strefą dla dzieci, jacuzzi, basenem floatingowym, tężnią solankową oraz sześcioma gabinetami Spa. Zapewniamy, że indywidualny charakter naszego obiektu stanie się jeszcze bardziej wyrazisty i dostrzegalny. Zmiany w Hotelu Podklasztorze z pewnością przypadną do gustu wszystkim naszym Gościom. Nowa strefa basenowa oraz SPA & WELLNESS dostępna będzie dla Gości do końca 2019 r.

zamknij

Konferencja za miastem – dlaczego warto

Konferencje i szkolenia kojarzą nam się zwykle z hotelami zlokalizowanymi w wielkich miastach, uczelniami wyższymi czy ośrodkami biznesowymi. Jednak odejście od schematu może zaowocować jeszcze lepszą frekwencją i wynikami oraz większym zadowoleniem pracowników czy innych gości. Organizacja konferencji za miastem ma stosunkowo dużo plusów, mimo że w pierwszej chwili możemy zauważać wiele minusów. Dlaczego warto zdecydować się na tego typu miejsce?

Wyróżnienie się

W dużych miastach często pojawia się problem z rozpoznawalnością konferencji. Takie wydarzenia są zwykle organizowane w kilku najbardziej popularnych hotelach w centrum i odbywają się nieraz nawet w tym samym miejscu i czasie. Dlatego właśnie warto zdecydować się na hotel na konferencje pod Warszawą czy innym miastem, w którym znajduje się siedziba naszej firmy.

Miejsce na konferencje nie musi być typowe, możemy wybrać naprawdę oryginalną lokalizację, dzięki czemu nasze wydarzenie zostanie przez gości łatwiej odnalezione i lepiej zapamiętane. Przykładowo, częstym wyborem są hotele w pobliżu jeziora, gór czy lasu, a także ciekawe ośrodki, które mimo iż hotelami nie są, posiadają przystosowane do konferencji i szkoleń sale.

Lepsze standardy

Zdarza się, że podejmujemy decyzję o organizacji konferencji w siedzibie firmy ponieważ chcemy zaoszczędzić. Często kończy się to jedynie stresem i dodatkowymi kosztami spowodowanymi niewystarczającymi standardami. Dlatego właśnie najlepiej postawić na miejsce, które jest przystosowane do tego typu wydarzeń i gdzie wszystkim mogą zająć się specjaliści. Może okazać się nawet, że ostatecznie, zorganizowanie konferencji za miastem będzie mniejszą inwestycją niż miałoby to miejsce w przypadku wyboru jednego z luksusowych hoteli w centrum.

Dodatkowe zalety

Konferencja pod Warszawą wcale nie musi oznaczać utrudnionego dojazdu. Tak naprawdę będziemy w stanie ominąć większość korków i uniknąć problemów z parkowaniem, które zawsze pojawiają się w centrum miasta. Dodatkowo, hotele i miejsca przeznaczone na konferencje ulokowane za miastem wyróżniają się wyjątkowymi widokami, ciszą i czystym powietrzem.

Wydarzenie zorganizowane w takim miejscu może być postrzegane nawet jako odpoczynek mimo, że odbywa się w ramach pracy. Goście mają także często możliwość skorzystania ze strefy SPA, basenów, kortów tenisowych, wypożyczalni rowerów, czy nawet kajaków, jeśli hotel znajduje się blisko jeziora. Mało który ośrodek konferencyjny w centrum miasta jest w stanie zaoferować podobne atrakcje.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Zapraszamy na wakacje ze spływem kajakowym

Postaw na wodne atrakcje! Już teraz spędź wakacje w wyjątkowym hotelu, a spływ kajakowy otrzymasz gratis!

Zobacz więcej

Sprawdź nasz HIT: 5 Nocleg Gratis!

Wyjątkowe wakacje z wyjątkowym pakietem nad Zalewem Sulejowskim

Zobacz więcej

Spędź Wakacje 2019 nad Zalewem Sulejowskim w wyjątkowym Hotelu Podklasztorze

Magiczne wakacje 2019 w Best Western Hotel Podklasztorze

Zobacz więcej

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu

Best Western Rewards ®   |   Bestwestern.com
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017
Zmień rozmiar tekstów
Kontrast

FreshMail.pl