fbpx

Atrakcje dla grup

Szukasz idealnego hotelu na organizację szkolenia, ale nie masz pomysłu na dodatkowe atrakcje? Opisz nam swoich odbiorców a my na specjalne życzenie przygotujemy plan imprezy z indywidualnym programem. Zobacz atrakcje dostępne w hotelu i jego otoczeniu

Imprezy w plenerze

Hotelu Podklasztorze to idealne miejsce na integrację poprzez wspólne uczestnictwo w różnorodnych atrakcjach. Dysponujemy terenem zielonym, który można zaadoptować na potrzeby imprez plenerowych takich jak team building czy zawody sportowe. Istnieje również możliwość zorganizowania ogniska i imprezy biesiadnej na świeżym powietrzu.
A i samo otoczenie jest bajeczne! Hotel Podklasztorze leży w malowniczej dolinie rzeki Pilicy i niedalekim sąsiedztwie Zalewu Sulejowskiego, co inspiruje do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Zobacz co można robić w Hotelu Podklasztorze i okolicach

biesiada

Biesiada średniowieczna i degustacja piwa rzemieślniczego

Dla tych, którzy nie wyobrażają sobie wspólnego wyjazdu bez biesiadowania, oferujemy biesiadę „w Gościnie u Cystersów” organizowaną na wzór tradycyjnych klasztornych uczt, dzięki której jeszcze lepiej poznacie zwyczaje i życie codzienne dawnych mnichów. Lokalne produkty i napitki, niezwykły nastrój i atmosfera to tylko jedne z licznych atrakcji, które czekają na biesiadników. Goście, którzy łakną nowych smaków z pewnością docenią Degustację Miodów Pitnych i Piwa Rzemieślniczego z naszego browaru restauracyjnego.

Elastyczne podejście i indywidualna oferta

Organizujemy spotkania, podczas których to Państwo są najważniejsi. Jesteśmy w stanie przygotować niepowtarzalną ofertę dla każdego klienta biznesowego. W sprawie przygotowanie indywidualnej oferty prosimy o kontakt z działem marketingu i sprzedaży.

Dział marketingu i sprzedaży
+48 607 555 627
+48 693 555 807
marketing@hotelpodklasztorze.pl

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Boże Narodzenie z atrakcjami dla całej rodziny

Rodzinna atmosfera, zapach pierników

Zobacz więcej

Weekend SPA dla Przyjaciółek

Beztroski relaks dla Ciebie, przyjaciółki, mamy, siostry...

Zobacz więcej

Weekend dla Dwojga! Zakochaj się na nowo

Hotel Podklasztorze to idealne miejsce na celebrowanie Waszej Miłości!

Zobacz więcej

HIT Jesienny pobyt: 4 NOCLEGI W CENIE 3!

Spędź wyjątkowy pobyt w hotelu zlokalizowanym na uboczu

Zobacz więcej

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu

fundusze europejskie
Best Western Rewards ®   |   Bestwestern.com
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated
Zobacz Best Western Plus Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017
Zmień rozmiar tekstów
Kontrast