Atrakcje dla grup

Szukasz idealnego hotelu na organizację szkolenia, ale nie masz pomysłu na dodatkowe atrakcje? Opisz nam swoich odbiorców a my na specjalne życzenie przygotujemy plan imprezy z indywidualnym programem. Zobacz atrakcje dostępne w hotelu i jego otoczeniu

Imprezy w plenerze

Hotelu Podklasztorze to idealne miejsce na integrację poprzez wspólne uczestnictwo w różnorodnych atrakcjach. Dysponujemy terenem zielonym, który można zaadoptować na potrzeby imprez plenerowych takich jak team building czy zawody sportowe. Istnieje również możliwość zorganizowania ogniska i imprezy biesiadnej na świeżym powietrzu.
A i samo otoczenie jest bajeczne! Hotel Podklasztorze leży w malowniczej dolinie rzeki Pilicy i niedalekim sąsiedztwie Zalewu Sulejowskiego, co inspiruje do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Zobacz co można robić w Hotelu Podklasztorze i okolicach

biesiada

Biesiada średniowieczna i degustacja piwa rzemieślniczego

Dla tych, którzy nie wyobrażają sobie wspólnego wyjazdu bez biesiadowania, oferujemy biesiadę „w Gościnie u Cystersów” organizowaną na wzór tradycyjnych klasztornych uczt, dzięki której jeszcze lepiej poznacie zwyczaje i życie codzienne dawnych mnichów. Lokalne produkty i napitki, niezwykły nastrój i atmosfera to tylko jedne z licznych atrakcji, które czekają na biesiadników. Goście, którzy łakną nowych smaków z pewnością docenią Degustację Miodów Pitnych i Piwa Rzemieślniczego z naszego browaru restauracyjnego.

Elastyczne podejście i indywidualna oferta

Organizujemy spotkania, podczas których to Państwo są najważniejsi. Jesteśmy w stanie przygotować niepowtarzalną ofertę dla każdego klienta biznesowego. W sprawie przygotowanie indywidualnej oferty prosimy o kontakt z działem marketingu i sprzedaży.

Dział marketingu i sprzedaży
+48 607 555 627
+48 693 555 807
marketing@hotelpodklasztorze.pl

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017