SPA DLA GRUP

W Hotelu Podklasztorze – z dala od zgiełku dużych miast stworzyliśmy hotelowe SPA, gdzie mogą Państwo przywrócić harmonię ciała i duszy, zlikwidować stres, zregenerować siły i zatrzymać młodość.

Zdajemy sobie sprawę, że konferencje oraz szkolenia to nie tylko czas na pracę, ale także na wieczorny relaks, dlatego proponujemy zabiegi w pierwszym klasztornym SPA w Polsce, które zrelaksują oraz przyniosą wyciszenie wszystkim uczestnikom szkolenia czy konferencji.
Specjalnie dla firm przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety i rabaty na usługi spa.

 

Zobacz ofertę naszego SPA & WELLNESS

Pobierz Katalog Menu SPA

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat zabiegów SPA prosimy o kontakt z recepcją SPA
+48 695 320 483 lub
spa@hotelpodklasztorze.pl

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017