Majówka w hotelu z dzieckiem – atrakcje w centralnej Polsce

Początek maja to czas świąt narodowych i religijnych. Dla dorosłych oznaczają one odpoczynek od codziennej pracy, a dla dzieci dni wolne od szkoły. Z tego powodu często szukamy sposobu na ciekawy wypoczynek całą rodziną. Jak połączyć czas relaksu dorosłych z atrakcjami dla dzieci, które nie znoszą nudy? Rozwiązaniem może być majówka w Hotelu Podklasztorze.

Hotel na weekend z dzieckiem – wybierz Podklasztorze

Dlaczego akurat Podklasztorze? Jest co najmniej kilka powodów. Pierwszy to fakt, że to hotel przyjazny dzieciom. Gospodarze przygotowali dla nich między innymi pakiety powitalne, specjalne menu oraz kolorową salę zabaw. Dzięki temu nasze pociechy nie będą narzekać na nudę i łatwiej odnajdą się w czasie majówki w nowej rzeczywistości.

Podklasztorze to również wyjątkowy komfort dla dorosłych. Obiekt w Sulejowie mieści się w murach zabytkowego opactwa cystersów. Można tam poczuć średniowieczny klimat, ale również skorzystać z oferty, która pozwoli zadbać o ciało. Nie trzeba już wpisywać w wyszukiwarkę frazy “hotel SPA Łódź” – w Podklasztorzu będzie na Ciebie czekać wyjątkowa strefa CisterianSPA. Na miejscu można skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych, a także niezwykłych rytuałów oczyszczających umysł i ciało. Jak przystało na hotel przyjazny rodzinie, w ofercie Podklasztorza znajdują się również zabiegi SPA dla najmłodszych.

Atrakcje w okolicy Hotelu Podklasztorze

Niezaprzeczalnym atutem Podklasztorza jest również jego położenie. Sulejów znajduje się w centralnej Polsce, co oznacza, że łatwo tu dojechać z każdego zakątka kraju. Ten hotel może jednak stanowić bazę wypadową do ciekawych wycieczek, które docenią dzieci w każdym wieku.

W pobliżu Podklasztorza znajduje się bowiem Zalew Sulejowski. Brzegi tego sztucznego zbiornika wodnego mogą być ciekawą trasą spacerową. Na wodach zalewu można uprawiać sporty wodne czy też po prostu spokojnie żeglować. Początek maja to czas, w którym nad tymi wodami można również obserwować mnóstwo gniazdujących ptaków. Dorosłym spodobać może się natomiast perspektywa łowienia ryb – Zalew Sulejowski regularnie przyciąga wędkarzy z okolicy.

Z Sulejowa warto udać się również do pobliskiego Tomaszowa Mazowieckiego. Jedną z atrakcji tego miasta jest rezerwat Niebieskie Źródła. Można tam podziwiać wodę, która zmienia kolor na błękitny pod wpływem zjawisk krasowych zachodzących na dnie zbiornika. Dzieciom lubiącym dreszczyk emocji spodobają się również znajdujące się w granicach Tomaszowa Groty Nagórzyckie, czyli pozostałości kopalni kwarcu z XVIII wieku. Kilka lat temu zostały odnowione i udostępnione do zwiedzania. Dzięki temu można zobaczyć, jak przed wiekami pracowali górnicy, a także na własnej skórze poczuć klimat dawnych legend – między innymi o krwawym zbójniku Madeju, na którego po śmierci miała czekać wyjątkowo dotkliwa kara.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017