Masaże

Masaż klasyczny

Czas trwania: 25 min / 50 min
Cena: 250 zł / 320 zł
Intensywny masaż o działaniu regenerującym. Łagodzi napięcia mięśniowe, zmniejsza bóle narządu ruchu i poprawia metabolizm organizmu. Polecany osobom które prowadzą siedzący tryb życia.

Masaż relaksacyjny

Czas trwania: 25 min / 50 min
Cena: 180 zł / 250 zł
Wyjątkowy masaż dla osób które potrzebują relaksu i wytchnienia od codzienności. Delikatne ruchy masażu, relaksują ciało i rozluźniają mięsnie. Polecany osobom które żyją w stresie.

Masaż aromatyczną świecą

Czas trwania: 25 min / 50 min
Cena: 200 zł / 280 zł
Aromatyczny masaż na bazie ciepłego wosku. Różne nuty zapachowe, relaksujący masaż całego ciała potrafi zrelaksować każdego. Idealny zabieg łagodzący ciało i zmysły.

Masaż relaksacyjny stóp

Czas trwania: 45 min
Cena: 250 zł
Relaksacyjny masaż stóp, oparty o techniki refleksologii. Na stopach znajdują się receptory narządów całego ciała, które podczas masażu są stymulowane. Masaż polecany osobom które mają problemy z obrzękami stóp.

Masaż ciepłymi kamieniami

Czas trwania: 50 min
Cena: 280 zł
Ciepłe kamienie bazaltowe wykorzystywane są do masażu od lat przez Indian i Hawajczyków. Zastygła lawa potrafi na długo magazynować ciepło które oddawane jest podczas masażu ciała. Komfortowy masaż o działaniu relaksującym. Szczególnie polecany w zimie i w chłodnych porach roku.

Masaż czekoladą

Czas trwania: 50 min
Cena: 280 zł
Aromatyczny masaż, całego ciała gorzką czekoladą. Doskonały zabieg pielęgnacyjny i bardzo odprężający masaż całego ciała w jednym. Ziarna kakaowca mają działanie poprawiające samopoczucie oraz stymulują wytwarzanie endorfin- hormonów szczęścia.

Masaż bańką chińską

Czas trwania: 25 min / 50 min
Cena: 200 zł / 280 zł
Medycyna chińska od lat stosuje gumowe bańki do usuwania zastojów limfatycznych w ciele. Intensywny masaż próżniowy o działaniu detoksykującym. Drenuje ciało i zmniejsza obrzęki na ciele. Nie wolno z niego korzystać , przy skórze wrażliwej i niskim progu wrażliwości na ból.

Cysterski masaż miodem

Czas trwania: 50 min
Cena: 280 zł
Masaż ciepłym miodem jest szczególnie polecany osobom które potrzebują detoksu. Oczyszcza ciało z toksyn i pielęgnuje skórę. Apitoterapia czyli leczenie miodem jest uznawane za jedną ze bardziej naturalnych metod oczyszczenia organizmu. Nie powinny z niego korzystać osoby uczulone na miód lub jego pochodne.

Masaż twarzy

Czas trwania: 25 min
Cena: 160 zł
Łagodzący masaż twarzy o działaniu ujędrniającym i poprawiającym owal twarzy. Zmniejsza drobne zmarszczki, napina i poprawia stan skóry. Idealny dla każdego rodzaju cery.

Masaż głowy

Czas trwania: 25 min
Cena: 150 zł
Relaksujący masaż głowy o działaniu odprężającym. Zmniejsza delikatne bóle głowy. Poprawia ukrwienie oraz nastrój.

Masaż sulejowskimi ziołami

Czas trwania: 50 min
Cena: 280 zł
Masaż ciepłymi stemplami ziołowymi całego ciała. Mieszanka ziół ,używanych do stempli to lawenda oraz mniszek lekarski, które rosną wokół terenu klasztoru. Masaż usuwa napięcia i niweluje stres oraz głęboko relaksuje zmysły.
 • Rezerwacja zabiegów

  Zachęcamy do rezerwacji zabiegów z kilkudniowym wyprzedzeniem. Dzięki temu otrzymają Państwo najbardziej dogodne dla siebie terminy. Wykwalifikowany personel udzieli informacji dotyczących usług i poleci zabiegi dostosowane do Państwa potrzeb.

 • Wizyta w Monasterium SPA & Wellness

  Prosimy o przybycie do SPA 10 minut przed planowanym rozpoczęciem zabiegu. Jeśli pojawią się Państwo z opóźnieniem, zabieg może zostać skrócony bez możliwości obniżenia jego ceny. Dla zachowania najwyższej jakości i właściwego przebiegu wizyty w SPA prosimy, przed przystąpieniem do zabiegu, o zapoznanie się z Kartą Gościa. Jest ona uzupełniana tylko przy pierwszej wizycie i ma na celu zapoznanie się naszego personelu z aktualnym stanem Państwa zdrowia. Pozwoli to nam na prawidłowe dostosowanie zabiegu do Państwa potrzeb. Personel nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje zabiegów przeprowadzonych pomimo istniejących przeciwwskazań, które nie zostały ujawnione. Nie polecamy golić lub depilować skóry bezpośrednio przed zabiegami. Najlepiej wykonać takie zabiegi w dniu poprzedzającym wizytę w SPA. Nie zaleca się także korzystać z intensywnych kąpieli słonecznych w dniu zabiegu. Nasz personel poinformuje o wszystkich wskazaniach dotyczących pielęgnacji domowej po zakończeniu wizyty. Nasze SPA jest miejscem relaksu i odprężenia. Dlatego na terenie strefy SPA prosimy o zachowanie ciszy i nie używanie telefonów komórkowych. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy wstępu osobom pod wpływem alkoholu oraz przerwania zabiegu w przypadku niestosownego zachowania Gości. Dzieci do lat 16 mogą korzystać ze Spa&Wellness po wyrażeniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego.

 • Ubiór

  Proponujemy przybyć do strefy SPA w szlafroku i kapciach, które znajdują się w Państwa pokojach. Bieliznę jednorazową oraz ręczniki otrzymają Państwo od Naszego personelu. Paniom proponujemy przybyć bez makijażu. Sugerujemy pozostawić wszystkie wartościowe rzeczy, w tym biżuterię w pokoju Hotelowym. Spa nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy zagubione podczas zabiegów.

 • Rezygnacja z zabiegów

  Anulacji zabiegów mogą Państwo dokonać bezkosztowo na 8 godzin przed planowanym rozpoczęciem zabiegu. Jeśli poinformują Państwo o rezygnacji z zabiegu w późniejszym czasie zastrzegamy sobie prawo do obciążenia rachunku hotelowego 50% wartości zabiegu. Nie pojawienie się w umówionym terminie skutkuje naliczeniem 100% wartości zabiegu. Goście, nie korzystający z usług noclegowych w Hotelu POKLASZTORZE, którzy dokonują rezerwacji zabiegów w weekendy i święta, proszeni są o przedpłatę 50% wartości zabiegów. W przypadku nie zgłoszenia się w uzgodnionym terminie kwota nie podlega zwrotowi.

 • Pielęgnacja domowa

  Wykwalifikowany personel SPA zadba o przedłużenie efektów zabiegów podczas pielęgnacji domowej. Po zakończeniu wizyty otrzymają Państwo wskazówki dotyczące dalszej pielęgnacji. Skorzystanie z usług SPA jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. SPA zastrzega sobie prawo do zmiany oferty oraz godzin otwarcia.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017