Na jakie atrakcje zwrócić uwagę przy wyborze hotelu?

W czasie rozważań nad wyborem hotelu kierujemy się różnymi kryteriami. Dla niektórych najważniejsza będzie cena, inni postawią przede wszystkim na dobrą lokalizację. Jeśli jednak planujesz spędzić w takim obiekcie kilka dni, warto zwrócić uwagę na atrakcje, którymi wyróżniają się dobre hotele. Zanim wpiszesz w wyszukiwarkę hasła „Hotel SPA Polska centralna czy „Hotel centralna Polska„, dobrze zastanów się, czego oczekujesz od takiej placówki.

SPA, masaż, basen

Basen w hotelu dawno przestał kojarzyć się tylko z luksusowymi obiektami w ciepłych krajach. Obecnie możliwość skorzystania z pływalni staje się standardem w uznanych hotelach w Polsce. Coraz więcej osób przed wyborem miejsca na wypoczynek sprawdza więc, czy po całym dniu będzie można zrelaksować się w wodzie, i wybiera hotel z basenem pod Warszawą, Krakowem czy innym miastem. Równie dużą popularnością cieszą się hotelowe strefy SPA. Dzięki nim dni wolne od pracy spędzane w hotelu będą pełne prawdziwego relaksu. Niewielu gości przejdzie obojętnie obok możliwości pielęgnacyjnych kąpieli, masaży czy innych profesjonalnych zabiegów kosmetycznych.

Wystrój wnętrz

Atrakcją samą w sobie może być również wystrój hotelowych pomieszczeń. Obiekty stylizowane na pałace czy zamki pozwalają poczuć się wyjątkowo już po przekroczeniu progu, tym bardziej że wystrój zwykle wiąże się z utrzymanymi w podobnym stylu dodatkowymi atrakcjami. W końcu w zwykłym pokoju śpisz na co dzień, a od hotelu oczekujesz czegoś niezwykłego.

Takie wrażenia oferuje z pewnością Hotel Podklasztorze zlokalizowany w murach opactwa cystersów. Klasztor stoi tam już ponad 800 lat i wyjątkową aurę czuć również w czasie noclegów w pobliskim obiekcie. Drewniane schody, kamienne mury – to wszystko pozwala przenieść się o kilka wieków wstecz, przy okazji korzystając z nowoczesnej wygody. W dodatku to hotel blisko Warszawy, nad Zalewem Sulejowskim, co sprawia, że łatwo do niego dojechać z niemal każdego miejsca w Polsce.

Udogodnienia dla dzieci

Przy wyborze hotelu warto również zwrócić uwagę na udogodnienia dla dzieci. To oczywiście zainteresuje przede wszystkim rodziny podróżujące z maluchami lub nieco starszymi pociechami. Jeśli hotel oferuje dodatkowe atrakcje dla dzieci, rodzice będą mieli więcej czasu dla siebie. Zorganizowane aktywności dla najmłodszych pozwolą uniknąć narzekania i nerwowych chwil.

Ciekawa okolica

Jeśli zamierzasz spędzić w hotelu więcej niż jedną noc i traktujesz go jako bazę wypadową do wycieczek, pewnie znasz najciekawsze atrakcje okolicy już wcześniej. Jednak nawet jeżeli zamierzasz spędzić w hotelu tylko dwa czy trzy dni, warto sprawdzić, co znajduje się w pobliżu. Po kilkudziesięciu godzinach odpoczynku i korzystania z hotelowych udogodnień każdy chętnie wybierze się na spacer po okolicy, zagra w kręgle czy obejrzy miejski rynek.

Dostęp do internetu

Może trudno uznać to za atrakcję w pełnym tego słowa znaczeniu, ale przed wyjazdem lepiej sprawdzić, czy w hotelu jest bezpłatne WiFi. Dotyczy to przede wszystkim obiektów położonych na uboczu. Chociaż każdy ma dziś internet w telefonie, to jednak w hotelach na skraju głuszy czy leśnych ostępów może nie być zasięgu. A przecież nawet w czasie kilkudniowego odpoczynku od zgiełku dobrze będzie zachować łączność ze światem.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017