fbpx

Na jakie atrakcje zwrócić uwagę przy wyborze hotelu?

W czasie rozważań nad wyborem hotelu kierujemy się różnymi kryteriami. Dla niektórych najważniejsza będzie cena, inni postawią przede wszystkim na dobrą lokalizację. Jeśli jednak planujesz spędzić w takim obiekcie kilka dni, warto zwrócić uwagę na atrakcje, którymi wyróżniają się dobre hotele. Zanim wpiszesz w wyszukiwarkę hasła „Hotel SPA Polska centralna czy „Hotel centralna Polska„, dobrze zastanów się, czego oczekujesz od takiej placówki.

SPA, masaż, basen

Basen w hotelu dawno przestał kojarzyć się tylko z luksusowymi obiektami w ciepłych krajach. Obecnie możliwość skorzystania z pływalni staje się standardem w uznanych hotelach w Polsce. Coraz więcej osób przed wyborem miejsca na wypoczynek sprawdza więc, czy po całym dniu będzie można zrelaksować się w wodzie, i wybiera hotel z basenem pod Warszawą, Krakowem czy innym miastem. Równie dużą popularnością cieszą się hotelowe strefy SPA. Dzięki nim dni wolne od pracy spędzane w hotelu będą pełne prawdziwego relaksu. Niewielu gości przejdzie obojętnie obok możliwości pielęgnacyjnych kąpieli, masaży czy innych profesjonalnych zabiegów kosmetycznych.

Wystrój wnętrz

Atrakcją samą w sobie może być również wystrój hotelowych pomieszczeń. Obiekty stylizowane na pałace czy zamki pozwalają poczuć się wyjątkowo już po przekroczeniu progu, tym bardziej że wystrój zwykle wiąże się z utrzymanymi w podobnym stylu dodatkowymi atrakcjami. W końcu w zwykłym pokoju śpisz na co dzień, a od hotelu oczekujesz czegoś niezwykłego.

Takie wrażenia oferuje z pewnością Hotel Podklasztorze zlokalizowany w murach opactwa cystersów. Klasztor stoi tam już ponad 800 lat i wyjątkową aurę czuć również w czasie noclegów w pobliskim obiekcie. Drewniane schody, kamienne mury – to wszystko pozwala przenieść się o kilka wieków wstecz, przy okazji korzystając z nowoczesnej wygody. W dodatku to hotel blisko Warszawy, nad Zalewem Sulejowskim, co sprawia, że łatwo do niego dojechać z niemal każdego miejsca w Polsce.

Udogodnienia dla dzieci

Przy wyborze hotelu warto również zwrócić uwagę na udogodnienia dla dzieci. To oczywiście zainteresuje przede wszystkim rodziny podróżujące z maluchami lub nieco starszymi pociechami. Jeśli hotel oferuje dodatkowe atrakcje dla dzieci, rodzice będą mieli więcej czasu dla siebie. Zorganizowane aktywności dla najmłodszych pozwolą uniknąć narzekania i nerwowych chwil.

Ciekawa okolica

Jeśli zamierzasz spędzić w hotelu więcej niż jedną noc i traktujesz go jako bazę wypadową do wycieczek, pewnie znasz najciekawsze atrakcje okolicy już wcześniej. Jednak nawet jeżeli zamierzasz spędzić w hotelu tylko dwa czy trzy dni, warto sprawdzić, co znajduje się w pobliżu. Po kilkudziesięciu godzinach odpoczynku i korzystania z hotelowych udogodnień każdy chętnie wybierze się na spacer po okolicy, zagra w kręgle czy obejrzy miejski rynek.

Dostęp do internetu

Może trudno uznać to za atrakcję w pełnym tego słowa znaczeniu, ale przed wyjazdem lepiej sprawdzić, czy w hotelu jest bezpłatne WiFi. Dotyczy to przede wszystkim obiektów położonych na uboczu. Chociaż każdy ma dziś internet w telefonie, to jednak w hotelach na skraju głuszy czy leśnych ostępów może nie być zasięgu. A przecież nawet w czasie kilkudniowego odpoczynku od zgiełku dobrze będzie zachować łączność ze światem.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Weekendowa podróż w czasie

Niezapomniana okazja do historycznych zmagań i biesiadowania niczym w średniowiecznych czasach

Zobacz więcej

Weekend SPA dla Przyjaciółek

Beztroski relaks dla Ciebie, przyjaciółki, mamy, siostry...

Zobacz więcej

Weekend dla Dwojga! Zakochaj się na nowo

Hotel Podklasztorze to idealne miejsce na celebrowanie Waszej Miłości!

Zobacz więcej

HIT Jesienny pobyt: 4 NOCLEGI W CENIE 3!

Spędź wyjątkowy pobyt w hotelu zlokalizowanym na uboczu

Zobacz więcej

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu

fundusze europejskie
Best Western Rewards ®   |   Bestwestern.com
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated
Zobacz Best Western Plus Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017
Zmień rozmiar tekstów
Kontrast